جمعه ٢٩ تير ١٣٩٧
نیکوکار محترم؛ شما هم می توانید با شماره گیری کد دستوری #5151*733* و یا کلیک بر روی سامانه پنجره های امید ، مندرج در سایت جمعیت هلال احمر به نشانی www.rcs.ir در تامین هزینه دارویی- درمانی بیماران نیازمند سهیم باشید.
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل هلال احمر ایلام تاکید کرد:

ضرورت فعال شدن کمیته های تخصصی برای جذب حداکثری اعضاء

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام بر فعال شدن کمیته های تخصصی دراین جمعیت تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام، جلسه هیات مدیره هلال احمر استان با موضوع بررسی عملکرد کمیته های تخصصی هیات مدیره در خصوص فعال شدن کمیته های تخصصی به منظور استفاده از توانمندی اعضاء هیئت مدیره در جهت تسریع در اهداف جمعیت هلال احمر و همچنین برای مرتفع کردن مشکلات جمعیت استان در سالن جلسات جمعیت شهرستان ایلام برگزار شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در این جلسه با تاکید بر ضرورت فعال کردن کمیته های تخصصی افزود: فعال کردن کمیته ها و استفاده از توان اعضای هیات مدیره و شورای اجرایی شهرستان ها برای جذب حداکثری اعضاء خصوصاً در آموزش و جذب نیروهای داوطلب و امدادگر یک نیاز شدید است. 
حسین عارفی اظهار کرد: شوراهای اجرایی در شهرستان ها می توانند به عنوان بازوان و مدد کاران هلال احمر در بین اقشار مختلف نفوذ پیدا کنند و منشاء جذب بسیاری از نجاتگران و داوطلبان شوند.
عارفی با بیان اینکه یکی از ضرورت های جمعیت جذب اعتبارات شهرستانی است افزود: به فراخور حضوری که در عملیات های مختلف در شهرستان ها داریم، هدف ما این است جمعیت در شهرستان ها دیده شود.
در ادامه اعضای حاضر در جلسه در خصوص کمیته های تخصصی امداد و نجات، بهداشت و درمان و توانبخشی، داوطلبان و جوانان و موقوفات و امور فرهنگی، همچنین کمیته برنامه ریزی، بودجه، آموزش و تامین منابع مالی و پشتیبانی به بحث و تبادل نظر پرداختند.


٠٧:١٤ - يکشنبه ١٧ تير ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٨٦٥    /    تعداد نمایش : ١٥خروج