پنج شنبه ٠٢ اسفند ١٣٩٧
هموطنان می‌توانند برای همیاری در تامین وسایل گرمایشی استاندارد مدارس ابتدایی استان سیستان و بلوچستان در قالب طرح«ققنوس» با مراجعه به روبیکا بخش دنیای احسان یا شماره‌گیری #۱۱۲*۷۸۰* اقدام کنند
 


  چاپ        ارسال به دوست

اعزام کاروان سلامتی و حمایتی به روستا برازین از توابع شهرستان ورزقان استان آذرذبایجان شرقی

اهالی روستای برازین شهرستان ورزقان از خدمات کاروان سلامت و حمایتی داوطلبان هلال احمرآذربایجان شرقی برخوردار شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی،روز چهارشنبه 6 تیر ماه 1397 ،کاروان سلامت معاونت داوطلبان و جمعیت هلال‌احمر شهرستان ورزقان با ویزیت رایگان و توزیع بسته‌های غذای در بین ساکنین به اهالی روستای برازین ورزقان خدمات ارائه کردند.

بهمن زارع سرپرست  هلال‌احمر ورزقان ، با اشاره به ارائه خدمات در مناطق محروم شهرستان با هدف ارتقاء سطح کیفی سلامت جامعه و توسعه سلامت در روستاهای محروم ورزقان گفت: با مشارکت معاونت داوطلبان استان و جمعیت هلال‌احمرورزقان  و همکاری داوطلبان ، نسبت به بر پایی کاروان سلامت در روستای برازین  اقدام گردید .

وی درادامه با بیان این‌که کاروان‌های حمایتی و سلامتی به‌عنوان یک طرح عام‌المنفعه داوطلبان هلال‌احمر بوده است، گفت:  این طرح در راستای تأمین اهداف جمعیت هلال‌احمر، حفاظت از سلامت انسان‌ها و کاهش آلام و رنج‌های بشری است.

رئیس هلال‌احمر ورزقان  در ادامه اظهار کرد: ویزیت رایگان  اهالی روستا توسط پزشکان عمومی، تجویز و تحویل دارو به‌صورت رایگان، ارائه آموزش‌های پزشکی در زمینه بیماری‌ها، خدمات حمایتی و روانشناسی و توزیع مواد غذایی از جمله فعالیت‌هایی است که در این طرح به اهالی روستائیان ارائه شده است.

 

زارع  به تشریح  خدمات ارائه شده پرداخت و گفت :  از جمله خدماتی که در این روز صورت گرفت می توان به توزیع 61 بسته حمایتی و غذایی در بین سرپرستان خانوار و نیازمندان(شامل برنج روغن. قند رب و...)به ارزش 65 میلیون ریال وویزیت رایگان 180 نفر،تجویز و تحویل داروی رایگان به ارزش 40 میلیون ریال،ارائه خدمات مامایی رایگان 50 نفر،خدمات پرستاری رایگان60 نفر،توزیع شیر خشک ،توزیع اسباب بازی بین کودکان اشاره کرد .


١٠:٣٨ - يکشنبه ١٠ تير ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٧٥١    /    تعداد نمایش : ١٣٤خروج