شنبه ٢٦ آبان ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کاروان نیکوکاری هلال احمر بم در بین عشایر دشت دارزین

رئیس جمعیت هلال احمر بم از توزیع 120 ست غذایی، بهداشتی و چادر پوششی در قالب کاروان نیکوکاری در بین عشایر منطقه دشت دارزین در این شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان بم؛ احمد سیدی با اشاره به برگزاری اولین کاروان نیکوکاری در سال جاری توسط هلال احمر در شهرستان بم بیان کرد: این کاروان با هدف کمک به خانواده های نیازمند، اقشار آسیب پذیر جامعه و در مسیر تحقق برنامه های بشردوستانه و عام المنفعه جمعیت هلال احمر برگزار شده است.
سیدی با اشاره به توزیع 120 ست غذایی، بهداشتی و چادر پوششی در این کاروان، اظهار داشت: تعداد 60ست غذایی، بهداشتی و ست ظروف به همراه 60 دستگاه چادر پوششی باتوجه به شرایط بومی منطقه جهت اسکان در بین عشایر منطقه دشت دارزین، دشت حسین آباد و دشت پدوا به ارزش اعتبار 450 میلیون ریال توزیع شد.
وی خاطرنشان کرد: اقلام بسته بندی های توزیع شده شامل مواد خوراکی، بهداشتی و ست غذایی جهت رفع نیاز عشایر منطقه توزیع شده است.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بم با اشاره به شعار سازمان داوطلبان به عنوان حلقه اتصال بین توان توانمندان و نیاز نیازمندان اظهارکرد: این کاروان نیکوکاری با حمایت معاونت داوطلبان، مشارکت خیرین و امور داوطلبان بم با هدف حمایت از زندگی انسان ها برگزار شده است.


١٤:٠٠ - چهارشنبه ٦ تير ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٦٦٣    /    تعداد نمایش : ٧٩خروج