پنج شنبه ٠٢ اسفند ١٣٩٧
هموطنان می‌توانند برای همیاری در تامین وسایل گرمایشی استاندارد مدارس ابتدایی استان سیستان و بلوچستان در قالب طرح«ققنوس» با مراجعه به روبیکا بخش دنیای احسان یا شماره‌گیری #۱۱۲*۷۸۰* اقدام کنند
 


  چاپ        ارسال به دوست

توزیع سبدهای غذایی همای رحمت به ارزش چهار میلیارد ریال در استان آذربایجان غربی

جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی در سرتاسر استان بسته های حمایتی مشتمل بر مایحتاج غذایی خانواده های بی سرپرست و بد سرپرست، زندانیان، معلولین و از کار افتادگان، کم برخوردار، بیماران صعب العلاج و ایتام در قالب برنامه ملی همای رحمت با مشارکت خیرین داوطلب تامین و توزیع کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی، برنامه ملی همای رحمت از نخستین روز رمضان در تمامی شعب و خانه های داوطلبی هلال آغاز شده و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه یافت.

 

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی از توزیع سه هزار و ۹۳۹ سبد غذایی در این ماه مبارک خبر داد و گفت: این مقدار سبد غذایی توسط یک هزار و ۲۸۱ نفر از خیرین داوطلب استان تهیه شده و در بین سه هزار و ۹۳۹ خانوار توزیع شد.

 

ایشان ارزش ریالی سبدهای توزیعی را سه میلیارد و ۹۴۰ میلیون و ۴۸۰ هزار ریال بیان کرده و افزود: ۶۴ سفره مهربانی نیز برای بیش از هفت هزار نفر در سطح استان گسترده شد.

 

دکتر مختاری در پایان خاطر نشان کرد: ارزش ریالی سفره های مهربانی ۱ میلیارد و ۴۴ میلیون ریال است.


١٣:٥٨ - دوشنبه ٤ تير ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٦١٤    /    تعداد نمایش : ١٠٤خروج