شنبه ٢٦ آبان ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

اجرای طرح ملی همای رحمت در گلباف

رییس جمعیت هلال احمر گلباف از توزیع 8 سبد غذایی و 2000 غذای گرم در روستاهای محروم این شهر با همت و مشارکت خیرین داوطلب در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلباف؛ سید محمدعلی افتخاری با اعلام این خبر افزود: یکی از اهداف اصلی جمعیت هلال احمر ارائه خدمات بشر دوستانه در جهت تسکین آلام بشری است که در همین راستا این شعبه با همکاری جمعی از اعضای داوطلب، 2000 غذای گرم که با مشارکت خیرین تهیه شده بود، در روستاهای نسک و حرمک از توابع بخش گلباف در ماه مبارک رمضان توزیع کرد.

 افتخاری خاطرنشان کرد: در راستای اجرای طرح ملی همای رحمت نیز 8 سبد غذایی به ارزش 4 میلیون ریال در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان در بین خانواده های نیازمند و ایتام در شهر گلباف توزیع شد.

 وی تصریح کرد: در بیست و هفتمین روز از ماه مبارک رمضان گردهمایی بیش از 60 نفر از داوطلبان، امدادگران و جوانان جمعیت هلال احمر گلباف همراه با جمع خوانی قرآن کریم و ضیافت افطاری برگزار شد.


٠٩:٤٦ - چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٥٥٦    /    تعداد نمایش : ٩٤خروج