شنبه ٢٦ آبان ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

نماینده مردم کرمان و راور:

موفقیت هلال احمر در جذب خیرین قابل تحسین است

دکتر زاهدی نماینده مردم کرمان و راور و رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس شورای اسلامی در همایش تجلیل از داوطلبان و خیرین برتر جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: هلال احمر در جذب خیرین موفق بوده است.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ دکتر زاهدی نماینده مردم کرمان و راور و رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس شورای اسلامی در همایش تجلیل از داوطلبان خیر و برتر استان با اشاره به حدیث پیامبر در امر کمک به دیگران گفت: بهترین افراد کسانی هستند که نفع آنان به مردم برسد.
وی با اشاره به اینکه نفع رساندن به مردم در هر جایگاه، پست، مقام و حرفه به همنوع باعث تشویق و ایجاد انگیزه در سایر افراد برای این امر مهم می شود؛ اظهار داشت: جمعیت هلال احمر به عنوان یک نهاد مردمی و عام المنفعه در جذب خیرین موفق بوده است و این امر مهم قابل تحسین است.
دکتر زاهدی ضمن قدردانی از خیرین جمعیت هلال احمر یادآور شد: هلال احمر با تعامل، همکاری، وسعت نظر و سعه صدر جمع عظیمی از داوطلبین و خیرین را جذب کرده است.
نماینده مردم کرمان و راور با اشاره به غیرسیاسی بودن فعالیت های هلال احمر بیان کرد: از زحمات و خدمت رسانی های به موقع و سریع نیروهای امدادی داوطلب هلال احمر استان در حوادثی همچون زلزله های اخیر در راور، کوهبنان، مفقود شدن کودکان در منوجان، شهداد و .... باید قدردانی کرد. 


١٠:٤٠ - دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٥١٧    /    تعداد نمایش : ٩٣خروج