پنج شنبه ٠٢ اسفند ١٣٩٧
هموطنان می‌توانند برای همیاری در تامین وسایل گرمایشی استاندارد مدارس ابتدایی استان سیستان و بلوچستان در قالب طرح«ققنوس» با مراجعه به روبیکا بخش دنیای احسان یا شماره‌گیری #۱۱۲*۷۸۰* اقدام کنند
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان عنوان کرد:

ارزش ۱۳ میلیارد ریالی طرح ملی همای رحمت در خوزستان/بهره مندی ۴۲ هزار نیازمند از سبدهای غذایی حمایتی هلال‌احمر

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: مجموع ارزش ریالی طرح ملی همای رحمت در ماه رمضان امسال بیش از ۱۳ میلیارد و ۵۷۴ میلیون ریال بوده است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان، دکتر علی خدادادی با تبریک فرارسیدن عید فطر و با اشاره به اجرای طرح ملی همای رحمت توسط جمعیت هلال‌احمر خوزستان اظهار کرد: این طرح هر سال در ماه مبارک رمضان و با هدف هدف کمک به نیازمندان و حمایت از آنها در چارچوب اهداف بشردوستانه و خداپسندانه و به منظور تسکین آلام بشری توسط جمعیت هلال‌احمر اجرا می شود.
وی افزود: امسال ۸ هزار و ۵۶۴ سبد غذایی به ارزش بیش از ۸ میلیارد و ۵۶۴ میلیون ریال میان ۴۲ هزار و ۸۲۰ نفر از نیازمندان و محرومان و اقشار آسیب‌پذیر توزیع شد.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان با بیان این که ترویج فرهنگ انفاق، ایثار و سنت‌های حسنه اسلامی با حفظ کرامت انسانی نیازمندان وایجاد فضایی مناسب برای تعامل نیکوکاران و هدایت کمک‌های مردمی از اهداف طرح ملی همای رحمت در بخش سفره های آسمانی است، گفت: در طرح سفره های آسمانی در سال جاری ۵۰۱ سفره به ارزش بیش از ۵ میلیارد ریال پهن شد و بیش از ۲۵ هزار نفر از بهره وران این طرح بودند.
دکتر خدادادی بیان کرد: حمایت از کرامت انسانها  شعار محوری طرح ملی همای رحمت است که علاوه بر تحت پوشش قراردادن خانواده های محروم و نیازمندان جامعه و خانواده های زندانیان و بیماران، این جمعیت به همت والای خیرین و داوطلبان اقدام به برپایی سفره های افطاری در روستاها و مناطق محروم می کند.
وی با اشاره به توزیع سبدها و بسته های غذایی حمایتی در قالب طرح ملی همای رحمت، یاد آور شد: هدف از توزیع این سبدها تسکین آلام بشری و رفع محرومیت های نیازمندان و اقشار آسیب‌پذیر و  سبدهای غذایی توزیع شده شامل برنج، روغن، مرغ، حبوبات، خرما، گوشت، پنیر، کنسروجات، قند، شکر، ماکارونی، چای و مواد بهداشتی و شوینده است.
به گفته مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان مجموع ارزش ریالی طرح ملی همای رحمت بیش از ۱۳ میلیارد و ۵۷۴ میلیون ریال است.
دکتر خدادادی افزود: جامعه هدف ما در این طرح ایتام، بیماران صعب والعلاج، زنان سرپرست خانوار محروم، خانواده‌های بد سرپرست و بی سرپرست، خانواده‌های کم برخوردار و معلولان نیازمند است.


٠٩:٣٤ - يکشنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٤٩٢    /    تعداد نمایش : ٦٥خروج