يکشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

کمک 64 میلیارد ریالی جمعیت هلال احمر به خانواده های کم برخوردار

 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت در راستای اجرای طرح ملی همای رحمت در ماه مبارک رمضان 64 میلیاردو 800 میلیون ریال  در قالب سبد غذایی به خانواده های نیازمند و آسیب پذیر اهدا شد .

 

به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر استان گيلان،مهدی ولی پور افزود : این کمک ها با مشارکت اعضاء ، داوطلبان ، خیرین و کارکنان جمعیت هلال احمر در قالب 915 سبد کالا در شبهای ماه مبارک رمضان بین خانوارهای نیازمند ، زنان سرپرست خانوار و بیماران صعب العلاج  توزیع شد .

 

وی بیان کرد : این کمک ها با مشارکت 225 تن از اعضاء،  داوطلبان و خیرین ،  همچنین کارکنان جمعیت هلال احمر  با اختصاص بخشی از حقوق خرداد ماه خود به این امر خدا پسندانه  انجام گرفت .

 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر همچنین گفت : 15 سفره مهربانی افطار در مناطق کم برخوردار و محروم برای نیازمندان برپا شد که ارزش آن قریب به 180 میلیون ریال می باشد .

 

مهدی ولی پور افزود : در ایام ماه مبارک رمضان 6750 سی سی خون توسط کارکنان ، اعضا و داوطلبان هلال احمر  اهداء شد .


١٢:٤٩ - سه شنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٤٢٨    /    تعداد نمایش : ٦٤خروج