يکشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

با اجرای طرح همای رحمت؛ 2 هزار بسته غذایی در آذربایجان شرقی توزیع شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان آذربایجان شرقی گفت: داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان ویژه مراغه با برپایی سفره مهربانی 5 هزار نفری، رکورد جدیدی را در سطح هلال احمر کشور به خود اختصاص دادند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی، سعید کنعانی در حاشیه برپایی بزرگترین سفره مهربانی هلال احمر کشور در شهر مراغه گفت: داوطلبان و خیرین نیکوکار جمعیت هلال احمر شهرستان ویژه مراغه امروز با برپایی این سفره مهربانی، بار دیگر اتحاد و همدلی و وحدت خود را به نمایش گذاشتند و علاوه بر سفره های مهربانی بی نظیر در سطح کشور، بیش از 2 هزار بسته غذایی به ارزش ریالی هر عدد 100هزار تومان هم تهیه و تدارک دیده اند که در بین جامعه هدف و خانواده های نیازمندان با حفظ کرامت انسانی توزیع می شود. 
وی ادامه داد: مردم نوعدوست و نیکوکار شهرستان مراغه همواره در امور خیریه و کمک به همنوعان  پیشگام بوده اند و در مقاطع مختلف و حوادث گوناگون از جمله زلزله کرمانشاه کمک شایانی به زلزله زدگان نموده و با اعتماد خود به  جمعیت هلال احمر، موجب پیشرفت امور امدادی در این شهرستان شده اند که جا دارد در همین جا از تلاشها و مساعدتهای تک تک این عزیزان تقدیر و تشکر کنیم.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با اشاره به اجرای طرح ملی همای رحمت افزود: جمعیت هلال احمر چندین سال متمادی است که طرح ملی همای رحمت را با کمک داوطلبان و خیرین و نیکوکاران در ماه مبارک رمضان در سطح کشور اجرا می کند که امسال نیز این طرح در قالب برپایی سفره های افطاری تحت عنوان سفره های مهربانی و توزیع بسته های غذایی به اجرا درآمد.
کنعانی خاطرنشان کرد: برپایی سفره های مهربانی و توزیع سبدهای غذایی تاثیر بسزایی در بالابردن ارزش اجتماعی هلال احمر و اتحاد و همبستگی اقشار مختلف جامعه دارد.
کنعانی تصریح کرد: امسال پیش بینی ما این است که با کمک خیرین و داوطلبان  بالغ بر 10 هزار بسته غذایی در سطح استان تهیه و در بین نیازمندان توزیع کنیم و در امر برپایی سفره های مهربانی هم همین رقم در استان ما با احتساب سفره مهربانی بی نظیر جمعیت هلال احمر شهرستان مراغه در سطح کشور تحقق پیدا می کند.


١٢:٤٦ - سه شنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٤٢٥    /    تعداد نمایش : ٥٨خروج