جمعه ٠١ تير ١٣٩٧
نیکوکار محترم؛ شما هم می توانید با شماره گیری کد دستوری #5151*733* و یا کلیک بر روی سامانه پنجره های امید ، مندرج در سایت جمعیت هلال احمر به نشانی www.rcs.ir در تامین هزینه دارویی- درمانی بیماران نیازمند سهیم باشید.
 


  چاپ        ارسال به دوست

1570 سبد غذایی با اجرای طرح همای رحمت در سیستان و بلوچستان توزیع شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: هزار و 570 سبد مواد غذایی در قالب طرح ملی همای رحمت از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون میان خانواده های نیازمند و ایتام استان توزیع شده است.
رسول راشکی در خصوص سبدهای غذایی توزیع شده اظهار کرد: این سبدهای غذایی با هزینه خیران توسط داوطلبان هلال احمر استان میان نیازمندان توزیع شد.
وی ادامه داد: جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان همه ساله طرح ملی همای رحمت را با هدف ترویج سیره مولای متقیان حضرت علی (ع)، ایجاد بستر مناسب برای مشارکت افراد داوطلب و خیر در کمک به نیازمندان و افراد بی بضاعت، ترویج فرهنگ بشردوستانه و سازماندهی کمک های مردمی و حمایت از خانواده های نیازمند اجرا می کند.
وی افزود: طرح همای رحمت شبکه گسترده ای در تقویت مشارکت های مردمی، همدلی و همدردی با خانواده های نیازمند و مستمند است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: همچنین در این مدت 32 سفره مهربانی برای چهار هزار و 400 نفر در استان برپا شده است و این طرح تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.


١٢:٤٤ - سه شنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٤٢٤    /    تعداد نمایش : ٢٣خروج