جمعه ٠١ تير ١٣٩٧
نیکوکار محترم؛ شما هم می توانید با شماره گیری کد دستوری #5151*733* و یا کلیک بر روی سامانه پنجره های امید ، مندرج در سایت جمعیت هلال احمر به نشانی www.rcs.ir در تامین هزینه دارویی- درمانی بیماران نیازمند سهیم باشید.
 


  چاپ        ارسال به دوست

توزیع 1040 سبد غذایی میان نیازمندان خراسان رضوی با اجرای طرح همای رحمت

طرح همای رحمت با رویکرد گستراندن سفره های مهربان «آیین افطار» و توزیع بسته های غذایی میان اقشار نیازمند خراسان رضوی اجرا شد.
به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی؛علیرضا فضلیانی معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان گفت: برنامه ملی همای رحمت در ماه مبارک رمضان به منظور دستگیری از محرومین و نیازمندان کم برخوردار با رویکرد گستراندن سفره های مهربانی (آیین افطار) و توزیع بسته های غذایی بین اقشار محروم اجرا می شود.
فضلیانی با اشاره به گسترانده شدن 58 سفره مهربانی از ابتدای ماه مبارک تاکنون، افزود: جمعیت هلال احمر با بهره‌مندی از همت والا و دستان توانای خیرین در جهت دستگیری از نیازمندان کم برخوردار و محرومان و با رویکرد گستراندن سفره های مهربان «آیین افطار»  توزیع بسته های غذایی میان اقشار نیازمند را آغاز کرد.
وی گفت: در این طرح تا کنون بیش از 1040 سبد غذایی توزیع شده و هدف آن ترویج ارزش‌های انسان دوستانه باتأسی از سیره امیرالمومنین امام علی (ع) در خدمت رسانی به ایتام و هدایت کمک های مردمی به خانواده های محروم و ایجاد زمینه مشارکت خیرین و نیکوکاران داوطلب در اجرای برنامه های عام المنفعه و خیریه است.


١٣:٣٣ - يکشنبه ٢٠ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٣٨٧    /    تعداد نمایش : ١٥خروج