يکشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

توزیع 1040 سبد غذایی میان نیازمندان خراسان رضوی با اجرای طرح همای رحمت

طرح همای رحمت با رویکرد گستراندن سفره های مهربان «آیین افطار» و توزیع بسته های غذایی میان اقشار نیازمند خراسان رضوی اجرا شد.
به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی؛علیرضا فضلیانی معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان گفت: برنامه ملی همای رحمت در ماه مبارک رمضان به منظور دستگیری از محرومین و نیازمندان کم برخوردار با رویکرد گستراندن سفره های مهربانی (آیین افطار) و توزیع بسته های غذایی بین اقشار محروم اجرا می شود.
فضلیانی با اشاره به گسترانده شدن 58 سفره مهربانی از ابتدای ماه مبارک تاکنون، افزود: جمعیت هلال احمر با بهره‌مندی از همت والا و دستان توانای خیرین در جهت دستگیری از نیازمندان کم برخوردار و محرومان و با رویکرد گستراندن سفره های مهربان «آیین افطار»  توزیع بسته های غذایی میان اقشار نیازمند را آغاز کرد.
وی گفت: در این طرح تا کنون بیش از 1040 سبد غذایی توزیع شده و هدف آن ترویج ارزش‌های انسان دوستانه باتأسی از سیره امیرالمومنین امام علی (ع) در خدمت رسانی به ایتام و هدایت کمک های مردمی به خانواده های محروم و ایجاد زمینه مشارکت خیرین و نیکوکاران داوطلب در اجرای برنامه های عام المنفعه و خیریه است.


١٣:٣٣ - يکشنبه ٢٠ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٣٨٧    /    تعداد نمایش : ٥٣خروج