پنج شنبه ٠٤ بهمن ١٣٩٧
هموطنان می‌توانند برای همیاری در تامین وسایل گرمایشی استاندارد مدارس ابتدایی استان سیستان و بلوچستان در قالب طرح«ققنوس» با مراجعه به روبیکا بخش دنیای احسان یا شماره‌گیری #۱۱۲*۷۸۰* اقدام کنند
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم خبر داد:

کمک 400 میلیون ریالی یک خیر قمی در طرح همای رحمت/رونمایی از 13 تخت بیمارستانی اهدایی به بانک و تجهیزات پزشکی امانی هلال احمر قم

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم از کمک 400 میلیون ریالی یک خیر قمی در طرح همای رحمت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، امیرحسین علیمردانی اظهار داشت: بانک و تجهیزات پزشکی امانی یکی از پروژه‌های داوطلبی بسیار موفق و فعال است که با پیشنهاد خیرین و داوطلبان در سال 85 آغاز به کار کرد.

وی افزود:  در سال گذشته به دلیل اهمیت و اثرگذاری این طرح، به عنوان یکی از طرح‌های نمونه کشوری انتخاب شد و همچنین جزء برنامه‌های ملی سازمان داوطلبان قرار گرفت.

وی با اشاره اینکه بانک امانات و تجهیزات پزشکی امانی هلال احمر در سال 85، کار خود را با یک ویلچر آغاز کرد، بیان داشت:  خوشبختانه بعد از گذشت 12 سال،  این واحد به بیش از 400 قلم تجهیزات پزشکی، مجهز شده است که به صورت امانی در اختیار افرادی که به این جمعیت مراجعه می‌کنند قرار می‌گیرد.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم افزود: ارائه تجهیزات  بیمارستانی از قبیل تخت، ویلچر، عصا، واکر، کپسول اکسیژن و ... همچنین ارائه مشاوره‌های لازم به مراجعان از جمله خدمات مورد اشاره این واحد است.

علیمردانی با اشاره به اینکه عمده اقلام موجود در این بانک با کمک خیرین و داوطلبان و شهروندان نیکوکار تهیه و تامین می گردد، گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان و در قالب طرح همای رحمت، یک خیر قمی مبلغ 400 میلیون ریال جهت تهیه 13 تخت بیمارستانی و 4 دستگاه اکسیژن‌ساز و یک سری اقلام مورد نیاز دیگر جهت رفاه حال بیماران نیازمند به بانک امانات و تجهیزات پزشکی اهداء کرد.

وی افزود: امروز با حضور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قم و خیرین از این تجهیزات اهدایی رونمایی شد.

وی ضمن ستایش این اقدام خیرخواهانه، از همشهریان تقاضا کرد : لوازم پزشکی مازاد در منازل خود را جهت تکمیل بانک تجهیزات پزشکی این شعبه اهدا کنند و یا با خرید تجهیزات پزشکی موردنیاز این واحد بیماران نیازمند به این اقلام را یاری نمایند.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم تصریح کرد: علاقمندان برای مشارکت در این طرح می‌توانند کمک‌های غیرنقدی خود را به جمعیت هلال احمر واقع در خیابان ساحلی تحویل و کمک‌های نقدی را نیز به حساب شماره 4978644020 بانک ملت با شناسه 350008052114 واریز و تصویر فیش واریزی را به معاونت امور داوطلبان هلال احمر تحویل دهند.

 

 


١٢:١١ - يکشنبه ٢٠ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٣٧٧    /    تعداد نمایش : ٥٤خروج