يکشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

1384بسته غذایی هلال احمر زنجان در میان نیازمندان توزیع شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: با اجرای طرح ملی همای رحمت از اول ماه مبارک رمضان تا کنون یک هزار و 384 سبد غذایی به ارزش 110 میلیون تومان در میان نیازمندان و قشرهای کم برخوردار استان توزیع شده است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، شهرام میرزایی افزود: طبق برنامه ریزی انجام شده پیش بینی می شود تا پایان ماه مبارک رمضان چهار هزار سبد غذایی در میانگروه های هدف در استان توزیع شود.

وی اظهار کرد: تا کنون در این ماه 18 سفره مهربانی به ارزش 59 میلیون تومان در مناطق روستایی و شهری برپا شده که تا پایان ماه مبارک رمضات این تعداد به 150 سفره خواهد رسید.

میرزایی، هدف از اجرای طرح ملی همای رحمت را هدایت کمک های مردمی با توجه به فضای معنوی این ماه در راستای حمایت از خانواده های محروم، ترویج فرهنگ انفاق، احسان، ایثار و سنت های حسنه اسلامی، گسترش و ترویج روحیه تعاون و مشارکتهای مردمی ذکر کرد.

این مسئول ادامه داد: طرح ملی همای رحمت برای کمک به نیازمندان اختصاص دارد و علاوه بر آن نیز چند طرح دیگر از جمله مراسم سفره های افطاری ویژه ماه مبارک رمضان در حال اجراست.

وی بیان کرد: در این طرح سبدهای غذایی شامل انواع مواد خوراکی همچون گوشت، مرغ، روغن، برنج، پنیر، خرما و قند میان خانواده های نیازمند توزیع می شود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان ادامه داد: امسال همانند سال های گذشته سبدهای مواد غذایی که با کمک خیران تهیه شده،میان نیازمندان به ویژه خانواده های بی سرپرست، بد سرپرست، معلولان، زندانیان، سالمندان و بیماران توزیع می شود.


١٣:٢٨ - شنبه ١٩ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٣٦٠    /    تعداد نمایش : ٥٣خروج