پنج شنبه ٠٤ بهمن ١٣٩٧
هموطنان می‌توانند برای همیاری در تامین وسایل گرمایشی استاندارد مدارس ابتدایی استان سیستان و بلوچستان در قالب طرح«ققنوس» با مراجعه به روبیکا بخش دنیای احسان یا شماره‌گیری #۱۱۲*۷۸۰* اقدام کنند
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر آذربایجان شرقی خبر داد:

توزیع ۱۰ هزار بسته غذایی میان نیازمندان آذربایجان شرقی در قالب اجرای طرح همای رحمت

 

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر آذربایجان شرقی از توزیع بیش از 10 هزار بسته غذایی تحت عنوان طرح همای رحمت میان نیازمندان این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ،سعید کنعانی با اشاره به این‌که جمعیت هلال‌احمر ارگانی مردمی و غیردولتی است، اظهار کرد: خدمات و کمک‌های  جمعیت هلال‌احمر بر پایه مردم و افکار مردم بوده و یکی از هزاران فعالیت هلال‌احمر، اجرای طرح همای رحمت است.

وی افزود: طرح همای رحمت در ایام شهادت امیرالمؤمنین (ع) همزمان با سراسر کشور در آذربایجان شرقی و شهرستان اهر نیز برگزار شد به‌طوری‌که طرح همای رحمت هلال‌احمر اهر سال گذشته به‌عنوان پایلوت کشوری انتخاب‌شده بود که از دلایل آن تعداد بسته‌ها و همبستگی میان ارگان‌ها در برگزاری این طرح بود.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر آذربایجان شرقی ادامه داد: امسال شاهد افزایش تعداد بسته‌های غذایی در اهر بودیم و همین امر نشان می‌دهد که مشارکت خیرین و مردم در اجرای طرح همای رحمت نیز افزایش‌یافته است.

کنعانی بابیان اینکه بدون این‌که نامی در میان باشد بسته‌های غذایی در میان نیازمندان واقعی توزیع می‌شود، گفت:  از مردم فهیم شهرستان اهر بابت مشارکت در اجرای طرح همای رحمت قدردانی میکنیم و امیدواریم این حرکت‌ها که بافرهنگ اسلامی ما عجین است، تداوم یابد.

وی از توزیع بیش از 10 هزاربسته غذایی تحت عنوان طرح همای رحمت در میان نیازمندان در استان آذربایجان شرقی خبر داد و یادآور شد: طرح همای رحمت در اغلب شهرستان‌های استان به‌ویژه شهرستان‌های اهر، میانه، شبستر، تبریز و مراغه اجرا می‌شود.

 


١٣:٢٦ - شنبه ١٩ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٣٥٩    /    تعداد نمایش : ٣٨خروج