يکشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

توزیع 3 هزار بسته غذایی طرح همای رحمت در مازندران

سرپرست معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر مازندران از توزیع حدود 3 هزار بسته موادغذایی در میان مددجویان هلال احمر استان در قالب طرح سراسری همای رحمت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر مازندران؛ دکتر مهدی معین لموکی گفت: همه ساله طرح همای رحمت با هدف کمک به معیشت و تغذیه روزه داران بی بضاعت و اقشار آسیب پذیر جامعه اجرا می شود که امسال تا کنون نزدیک به 3هزار بسته مواد غذایی شامل برنج، مرغ، قندوشکر، چای خشک، ماکارونی، سویا، حبوبات، کنسرو ماهی، پنیر و سایر اقلام غذایی و پروتئینی در میان نیازمندان توزیع شد.
دکتر لموکی افزود: علاوه بر این بیش از 31 سفره مهربانی نیز با هدف افطار و اطعام روزه داران در سراسر استان تدارک دیده شد که بیش از 5هزار نفر از این سفره های معنوی بهره مند شدند. 
سرپرست معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر مازندران گفت: سال گذشته با مشارکت خیرین و نیکوکاران نوع دوست استان بیش از 6هزار بسته موادغذایی دراستان توزیع شد. 
دکتر لموکی با تقدیر از خیرین و نیکوکاران و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان تصریح کرد: تمامی این بسته ها  با مشارکت خیرین و نیکوکاران تهیه و توزیع شد و این فرایند تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.


١٣:٢٥ - شنبه ١٩ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٣٥٨    /    تعداد نمایش : ٢٧خروج