دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

در آخرین جلسه هیات مدیره مجمع خیرین هلال احمر قم در سال جاری محقق شد؛

جذب بیش از 500 میلیون ریال کمک خیرین در اجرای طرح های عام المنفعه هلال احمر

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم از برگزاری جلسه مجمع خیرین هلال احمر قم با هدف هم اندیشی برای اجرای طرح های عام المنفعه و پایانی سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ امیرحسین علیمردانی اظهار کرد: همزمان با روز احسان و نیکوکاری جمعیت هلال احمر استان قم در خصوص اجرای طرح های عام المنفعه و پایان سال ۹۶ تشکیل جلسه داد.

وی با اشاره به سابقه فعالیت هایی که با یاری مجمع خیرین در جمعیت هلال احمر قم اجرا شده است، افزود: در این نشست، 20 میلیون تومان بن خرید کالا توسط یکی از خیرین در راستای اجرای طرح "فرشتگان رحمت" اهدا شد.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم بیان کرد: در این زمینه موفق به جذب کمک خیرین به ارزش 20 میلیون تومان و اختصاص آن به تامین پوشاک عید ویژه افراد کم برخودار در قالب طرح فرشتگان رحمت شدیم.

علیمردانی تصریح کرد: همچنین تامین هزینه دارویی دو بیمار به ارزش دو ملیون تومان و تامین سه واحد کمک جهیزیه به ارزش ۹ میلیون تومان از دیگر برکات آخرین جلسه هیات مدیره مجمع خیرین هلال احمر در سال ۹۶ بود.


١١:٥١ - يکشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٥٣٦٣    /    تعداد نمایش : ١٠٠خروج