دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

در آستانه آخرین چهارشنبه سال؛طرح ملی "مروجین سلامت" در قم آغاز شد

به همت معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم، طرح مروجین سلامت برای نیل به تحقق هدف حمایت از زندگی و سلامت انسانها که از اهداف چهارگانه جمعیت هلال احمر است همچون سنوات گذشته کلید خورد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر قم؛ طرح ملی "مروجین سلامت" توسط معاونت داوطلبان قم و با هدف آگاه سازی و کاهش اثرات مخرب در ایام پایانی سال به ویژه چهارشنبه سوری انجام می شود.

وی تصریح کرد: در این طرح که در 7 پایگاه و خانه هلال در سطح مساجد و همچنین خانه داوطلب استان با همکاری معاونت اجتماعی نیروی انتظامی برگزار می شود، با برگزاری کلاس های آموزشی، به مدت 7 شب آگاهی های لازم، در راستای پیشگیری از آسیب های خطرناک ناآگاهی از پیامدهای ویژه چهارشنبه سوری صورت می گیرد.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم بیان کرد: این طرح از نیمه اسفند ما سال جاری آغاز شده است و تا پیش از روز چهارشنبه سوری ادامه خواهد داشت.

علیمردانی با بیان اینکه در زمان های قدیم مراسم هایی همچون چهارشنبه سوری جهت ایجاد شادی اجتماعی جزو آیین های ارزشی بود که متاسفانه در سال های اخیر با ایجاد محیط های پرخاشگرانه و تخریبی بیشتر موجب استرس و ترس های اجتماعی شده است. ابراز امیدواری کرد: تلاش ما در این است که اینگونه حرکات آگاهی بخش موجب کاهش جراحات، آسیب ها و آلام در سطح جامعه شود.


١١:٥٠ - يکشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٥٣٦٢    /    تعداد نمایش : ٩٥خروج