دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر قم:

18 سرویس جهیزیه به نوعروسان نیازمند قمی اهدا شد

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم گفت: 18 سرویس جهیزیه به نوعروسان نیازمند قمی در آستانه سالروز ولادت حضرت زهرا(س) در هفدهم اسفندماه سال جاری اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ امیرحسین علیمردانی اظهار کرد: این تعداد جهیزیه شامل یخچال، فرش، اجاق گاز، پتو، بخاری، سرویس ‌های آشپزخانه و سایر وسایل مورد نیاز به ارزش 540 میلیون ریال به زوج های نیازمند اهدا شد.

وی افزود: این طرح معنوی با مشارکت داوطلبان جمعیت هلال احمر قم در جمع آوری کمک های مردمی و با استفاده از ظرفیت خیران در طول سال همزمان با مناسبت های مختلف صورت می گیرد.

وی با اشاره به این که از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه، 57 سرویس جهیزیه به نوعروسان نیازمند اهدا شده است گفت: یک میلیارد و 710  میلیون ریال ارزش این تعداد جهیزیه بوده است.

علیمردانی، هدف از اجرای این طرح را ترویج فرهنگ ازدواج در جامعه، تحکیم بنیان های خانواده و کاهش آسیب های اجتماعی و با حفظ کرامت انسانی برشمرد و گفت: این طرح به کسانی اختصاص دارد که زیرپوشش حمایتی سازمانی نباشند.

وی از مردم نیکوکار قمی خواستار شد تا برای مشارکت در این طرح بشردوستانه کمک های نقدی خویش را به شماره حساب 4978644020 بانک ملت با شناسه 350008053161 به نام معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر قم واریز کنند، همچنین همشهریان می توانند کمک های غیرنقدی خویش را به معاونت مربوطه واقع در خیابان ساحلی جمعیت هلال احمر اهدا کنند تا به دست نیازمندان واقعی برسد.


١٢:٠٧ - شنبه ١٩ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٥٣٢١    /    تعداد نمایش : ٨٤خروج