جمعه ٠١ تير ١٣٩٧
نیکوکار محترم؛ شما هم می توانید با شماره گیری کد دستوری #5151*733* و یا کلیک بر روی سامانه پنجره های امید ، مندرج در سایت جمعیت هلال احمر به نشانی www.rcs.ir در تامین هزینه دارویی- درمانی بیماران نیازمند سهیم باشید.
 


  چاپ        ارسال به دوست

اجرای دهمین کاروان نیکوکاری با کمک خیرین هلال احمر در منطقه زلزله زده کوهبنان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از اجرای دهمین کاروان نیکوکاری با توزیع اقلام حمایتی زیستی و با کمک خیرین داوطلب این جمعیت در مناطق زلزله زده کوهبنان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ رضا فلاح با اعلام این خبر افزود: در راستای اجرای طرح های بشردوستی و عام المنفعه با کمک و همت خیرین داوطلب هلال احمر استان، دهمین کاروان نیکوکاری با توزیع اقلام حمایتی زیستی به ارزش اعتبار 984 میلیون ریال در مناطق زلزله زده کوهبنان اجرا شد.

فلاح با اشاره به حضور فعال خیرین داوطلب جمعیت هلال احمر استان در مناطق زلزله زده استان خاطر نشان کرد: در این کاروان کانکس، قالی، یخچال و 300 عدد قالیچه در بین خانواده  های نیازمند توزیع شد.

 

وی با اشاره به راه اندازی تور خیرخواهی با حضور خیرین استان تصریح کرد: تا کنون 2000 بسته اقلام مختلف بسته غذایی وپوشاکی، 220 هیتربرقی، 2500 پرس غذای گرم، 11 تن خرما و 300 قالیچه از سوی خیرین  در مناطق زلزله زده کوهبنان توزیع شده است.

فلاح در ادامه یادآور شد: تا کنون 66 کانکس نیز با هماهنگی از سوی معاونت امور داوطلبان و خیرین جمعیت به مناطق زلزله زده توزیع شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان در پایان به پرداخت کمک هزینه ساخت مسکن به 2 خانواده به مبلغ صد میلیون ریال خبر داد.

لازم به ذکر است تا کنون از سوی معاونت امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان کرمان 16 کاروان نشاط، سلامت و نیکوکاری در مناطق زلزله زده کوهبنان اجرا شده است.


١٢:٠٤ - شنبه ١٩ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٥٣١٩    /    تعداد نمایش : ٥٧خروج