دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

اعزام کاروان سلامت به روستاهای آذرشهر و بستان آباد استان آذربایجان شرقی/توزیع البسه و لوازم التحریر میان خانوارهای کم برخوردار

داوطلبان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی  اقدام به اعزام کاروانهای حمایتی وسلامت به روستاهای کم برخوردار آذرشهر و بستان آباد کردند.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی،در آستانه اییام نوروز، معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر استان بامشارکت داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان های آذرشهر و بستان آباد اقدام به اعزام کاروانهای حمایتی وسلامت به روستاهای کم برخورداراین شهرستانها کردند.

 

این گزارش می افزاید، این کاروانها  به روستاهای زینت لو(120 خانوار) ،کوخالو(60 خانوار )از توابع آذرشهروروستای  ترکمپور(80 خانوار) از توابع بستان آباد  اعزام شده اند که در این روستاها خدمات ویزیت وداروی رایگان ،تست فشار خون و تست قند خون و همچنین توزیع لباس ازقبیل کفش،شلوار، پیراهن ،مانتو ، شال گردن  و لوازم التحریر در میان خانوارهای کم برخوردار روستایی انجام شد.

 

لازم به ذکر است، در کنار آن اجرای طرح نیابت، دیدار با 3 خانواده معظم شهدا و تقدیم هدایا و نثار فاتحه بر روح پرفتوح شهدای روستاهاانجام شد.


١٣:٢٧ - دوشنبه ١٤ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٥٢٣١    /    تعداد نمایش : ١٤٤خروج