دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

بهرمندی 241 نیازمند ازطرح پنجره های امید در البرز

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان البرز از بهرمندی 241 نفر از طرح حامیان ( پنجره های امید ) در استان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز، محمد حسین وطنی با اشاره به طرح ملی پنجره های امید گفت : در بخش سلامت و کرامت در مجموع مبلغ 329 میلیون و 30 هزار ریال به صورت نقدی و غیر نقدی از طریق معاونت داوطلبان استان جمع آوری و بین 241 نیازمند توزیع شده است .

وی تصریح کرد؛ طرح ملی پنجره های امید سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با هدف کمک به خانواده های بی سرپرست ، بد سرپرست ، ایتام وخانواده های زندانیان نیازمند و بیماران نیازمند اجرا می شود.

وی با تاکید بر لزوم توسعه فعالیتهای نوع دوستانه در قالب طرح ملی پنجره های امید و سلامت در البرز اظهار کرد؛ این نوع فعالیتهاکه در راستای اهداف جمعیت می باشد از جایگاه مهمی برخوردار است .

وطنی گفت : جمعیت هلال احمر حلقه واصل بین نیاز نیازمندان و توان توانمندان است اعتماد مردم به هلال احمر و داوطلبان این جمعیت در انجام فعالیتهای بشر دوستانه به صورت جمعی و مشارکت خوب خیرین در این امر خداپسندانه از ارزش والایی برخوردار است .


٠٨:٢٩ - يکشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٥١٨٣    /    تعداد نمایش : ١١٨خروج