جمعه ٠١ تير ١٣٩٧
نیکوکار محترم؛ شما هم می توانید با شماره گیری کد دستوری #5151*733* و یا کلیک بر روی سامانه پنجره های امید ، مندرج در سایت جمعیت هلال احمر به نشانی www.rcs.ir در تامین هزینه دارویی- درمانی بیماران نیازمند سهیم باشید.
 


  چاپ        ارسال به دوست

بهرمندی 241 نیازمند ازطرح پنجره های امید در البرز

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان البرز از بهرمندی 241 نفر از طرح حامیان ( پنجره های امید ) در استان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز، محمد حسین وطنی با اشاره به طرح ملی پنجره های امید گفت : در بخش سلامت و کرامت در مجموع مبلغ 329 میلیون و 30 هزار ریال به صورت نقدی و غیر نقدی از طریق معاونت داوطلبان استان جمع آوری و بین 241 نیازمند توزیع شده است .

وی تصریح کرد؛ طرح ملی پنجره های امید سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با هدف کمک به خانواده های بی سرپرست ، بد سرپرست ، ایتام وخانواده های زندانیان نیازمند و بیماران نیازمند اجرا می شود.

وی با تاکید بر لزوم توسعه فعالیتهای نوع دوستانه در قالب طرح ملی پنجره های امید و سلامت در البرز اظهار کرد؛ این نوع فعالیتهاکه در راستای اهداف جمعیت می باشد از جایگاه مهمی برخوردار است .

وطنی گفت : جمعیت هلال احمر حلقه واصل بین نیاز نیازمندان و توان توانمندان است اعتماد مردم به هلال احمر و داوطلبان این جمعیت در انجام فعالیتهای بشر دوستانه به صورت جمعی و مشارکت خوب خیرین در این امر خداپسندانه از ارزش والایی برخوردار است .


٠٨:٢٩ - يکشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٥١٨٣    /    تعداد نمایش : ٩٣خروج