دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

بهرمندی 737 سالمند البرزی ازطرح نیابت

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان البرز از بهرمندی 737 نفر از طرح نیابت در استان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز، محمد حسین وطنی با اشاره به طرح ملی نیابت گفت : در این طرح در مجموع مبلغ 312 میلیون و 10 هزار ریال به صورت نقدی و غیر نقدی از طریق معاونت داوطلبان استان اجرا و 737 نفر ازسالمندان و نیازمندان بهرمند شدند.

وی تصریح کرد؛ طرح ملی نیابت سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با هدف ایجاد انگیزه و حس اعتماد به نفس در بین داوطلبان اجرا می شود.

وی با تاکید بر لزوم توسعه فعالیتهای نوع دوستانه در قالب طرح ملی نیابت در البرز اظهار کرد؛ این نوع فعالیتهاکه در راستای اهداف جمعیت و به منظور شادابی ، نشاط و سرزندگی برای اقشار محروم جامعه می باشد از جایگاه مهمی برخوردار است .

وطنی گفت : جمعیت هلال احمر حلقه واصل بین نیاز نیازمندان و توان توانمندان است اعتماد مردم به هلال احمر و داوطلبان این جمعیت در انجام فعالیتهای بشر دوستانه به صورت جمعی و مشارکت خوب خیرین در این امر خداپسندانه از ارزش والایی برخوردار است .


٠٨:٢٨ - يکشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٥١٨٢    /    تعداد نمایش : ١١٥خروج