دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

توزیع 70 بسته حمایتی در کاروان نشاط و امید هلال احمر اندیمشک/ روستای جوروند میزبان داوطلبان هلال احمر

 

رئیس‌ جمعیت هلال احمر اندیمشک گفت: ۷۰بسته حمایتی غذایی،بهداشتی شامل برنج،کنسروجات و موادشوینده و بهداشتی بین‌ خانوارهای کم برخوردار روستای جوروند توزیع شد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، افشین کاویانی اظهار کرد: هدف از اعزام این کاروان نیکوکاری، آموزشی حمایتی هلال احمر اندیمشک توانمند سازی اقشار آسیب پذیر ،افزایش نشاط اجتماعی و امید به ویژه کودکان بود.

 

وی افزود: در این کاروان ۷۰بسته ی حمایتی غذایی،بهداشتی شامل برنج، کنسروجات و موادشوینده و بهداشتی بین‌ خانوارهای کم برخوردار روستای جوروند توزیع شد.

 

رئیس هلال احمر اندیمشک تصریح کرد: بهداشت دهان و دندان، پناهگیری و خروج ایمن در حین زلزله و بهداشت فردی مباحثی بود که توسط مربیان و داوطلبان جمعیت به دانش آموزان آموزش داده و ایستگاه پایش سلامت فشار خون  ویژه خانواده ها برپا شد.

 

کاویانی گفت: ۱۲عضو داوطلب هلال احمر و اعضای خانه هلال شهدای میرزاوند در این کاروان حضور داشتند.


١٥:٤٨ - شنبه ١٢ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٥١٧٨    /    تعداد نمایش : ١١٦خروج