پنج شنبه ٢٦ مهر ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

آئين نكوداشت خدمات داوطلبانه جمعيت هلال احمر شهرستان يزد

آئین نکوداشت خدمات داوطلبانه و انسان دوستانه با حضور جمعي از داوطلبان فعال جمعیت هلال احمر شهرستان يزد برگزار شد.

آئین نکوداشت خدمات داوطلبانه با حضور جمعي از داوطلبان و خيرين فعال جمعیت هلال احمر شهرستان يزد که در جمع آوري كمكهاي مردمي به آسيب ديدگان زلزله كرمانشاه مشارکت داشته اند برگزار شد.

حسين مجيبي فر سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان يزد ضمن ابراز همدردي با مردم مصيبت ديده استان كرمانشاه به ارائه گزارشي از خدمات ارائه شده داوطلبان در مرحله جمع آوري ، تفكيك و بسته بندي و همچنين روند ارسال کمکهای اهدايي پرداخت و از داوطلبان فعال اين برنامه تقدير و تشكر کرد .

وی در ادامه با اعلام ضرورت برنامه ريزي ، اطلاع رساني و اگاه سازي مردم به هنگام جمع آوري كمكهاي مردمي و توجه به فرهنگ بومی مردم  و موقعيت جغرافيايي مناطق آسیب دیده از مردم نوع دوست خواست تا از اهدای وسایل غیر ضروری که باعث کاهش روند تفكيك و بسته بندي اجناس می شود خودداری کنند.

مجيبي فر ضمن تقدیر از روساي خانه هاي داوطلبي مشاركت كننده، فعالیتهای صورت گرفته در جمع آوري كمكهاي مردمي را مثبت ارزيابي نمود. وي در ادامه مبالغ جمع آوري شده از صندوقهاي اين شهرستان جهت کمک به آسيب ديدگان زلزله كرمانشاه را بيش از 600 ميليون ريال اعلام و كالاهاي اهدايي مردم به جمعيت هلال احمر جهت ارسال به استان كرمانشاه را بسيار چشم گیر و كم سابقه دانست و از مردم نوع دوست كه در اين طرح ياريگر جمعيت هلال احمر بودند قدرداني کرد.

 

 


١٤:٠٧ - سه شنبه ٥ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٨٥٩    /    تعداد نمایش : ٢٥٢خروج