پنج شنبه ٢٦ مهر ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

به همت معاونت امور داوطلبان جمعیت هلال احمر:

طرح نیابت در قم اجرایی شد

همرمان با فرارسیدن روز جهانی داوطلبان طرح نیابت در قم اجرا شد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ امیرحسین علیمردانی از اجرای طرح نیابت خبرداد و اظهار کرد: به مناسبت روز جهانی داوطلبان با هدف دلجویی و عیادت از بیماران و سالمندان انجام شد.

 

وی هدف از اجرای طرح را عیادت و دلجویی از توان یابان ذهنی و حرکتی عنوان کرد و افزود: طرح نیابت یکی از طرح های انسان دوستانه و خیرخواهانه و موثر مبتنی بر جامعه محوری است که طی آن داوطلبان هلال احمر با تخصص های مختلف و به نیابت از فرزندان از دست داده به عیادت سالمندان و بیماران رفته و طی آن به پیرایش، آرایش، انجام امور جاری زندگی و... آنها می پردازند.

 

علیمردانی با اشاره به حضور 30 نفر از داوطلبان در اجرای این طرح تصریح کرد: طرح نیابت به همت معاونت امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم و با حضور اعضای داوطلب برگزار شد.

 

 

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم بیان کرد: طرح نیابت سالها به عنوان طرح برتر بین المللی از طرف صلیب سرخ جهانی انتخاب شده است و همه سال در ایام مختلف سال در استان قم با مشارکت داوطلبان و اعضا به منظور انجام امور خیرخواهانه و نوع دوستانه انجام می شود.


١٠:١٤ - يکشنبه ٣ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٨١٢    /    تعداد نمایش : ٢٣٨خروج