دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

فرماندار شهرستان چاراویماق:

خدمات هلال احمر باور نکردنی و در تاریخ شهرستان چاراویماق بی سابقه بوده است

فرماندار شهرستان چاراویماق با ارسال لوح سپاس از زحمات و تلاشها و هدایای تحصیلی داوطلبان جمعیت هلال احمر به دانش آموزان شهرستان چاراویماق تجلیل بعمل آورد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ؛ دکتر بلال زاده فرماندار شهرستان چاراویماق طی لوح سپاسی خطاب به سعید کنعانی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی آورده است : خدمت به انسانهایی که طول سالیان متمادی از فقر و محرومیت مضاعف در رنج بوده و از دسترسی به امکانات بهداشتی و درمانی و سایر امکانات رفاهی ،محروم  ،خدمتی بس شایسته و در خور ستایش که اجر آن در پیش حضرت احدیت محفوظ و ثبت است لذا به مصداق حدیث شریف " من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق " بر خود وظیفه دانستم از زحمات ،تلاشها و هدایای قابل ستایش جنابعالی که به دانش آموزان بی بضاعت ،محروم و روستاهای کم برخوردار و دور افتاده این شهرستان تخصیص و تفقد فرموده بودید بصورت باور نکردنی که در تاریخ شهرستان نیز بی سابقه بوده  مراتب سپاس و قدردانی خود را اعلام می دارم .

 گفتنی است ؛ امسال همزمان با آغاز سالتحصیلی داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان چاراویماق اقدام به توزیع 1500 فقره  بسته های نوشت افزار و آموزشی ،ورزشی و بهداشتی در میان دانش آموزان چاراویماقی به ارزش 3 میلیارد ریال کرده بودند.


١٢:٢٩ - سه شنبه ٢٨ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٧٤٣    /    تعداد نمایش : ٢١٦خروج