پنج شنبه ٢٦ مهر ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

همزمان با بزرگداشت روز داوطلب در قم صورت گرفت؛

اجرای طرح حمایت ماندگار با اهدای خون سالم

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم گفت: همزمان با بزرگداشت هفته داوطلبان 20 تن از اعضای داوطلب هلال احمر قم با اهدای خون سالم در طرح حمایت ماندگار شرکت کردند.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ امیرحسین علیمردانی اظهار کرد: این طرح با هدف اهدای خون سالم به نیازمندان در قم توسط نیروهای داوطلب جمعیت هلال احمر اجرایی شد.

 

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم بیان کرد: در این طرح در حدود 20 نفر از داوطلبان در سازمان انتقال خون قم حضور یافتند و نسبت به اهدای خون سالم اقدام کردند.

 

وی تصریح کرد: در طرح «حمایت ماندگار» که طرحی کشوری است امدادگران، کارکنان، جوانان و داوطلبان عضو این جمعیت به پایگاه خونگیری سازمان انتقال خون مراجعه می کنند و اقدام به اهدای خون سالم می کنند.

 

 

علیمردانی بیان کرد: طرح «حمایت ماندگار» در طول سال و در راستای ترویج و گسترش فرهنگ نوعدوستی و اقدامات بشردوستانه انجام می شود.


١٠:٢١ - يکشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٦٧٦    /    تعداد نمایش : ٢٢١خروج