جمعه ٢٩ تير ١٣٩٧
نیکوکار محترم؛ شما هم می توانید با شماره گیری کد دستوری #5151*733* و یا کلیک بر روی سامانه پنجره های امید ، مندرج در سایت جمعیت هلال احمر به نشانی www.rcs.ir در تامین هزینه دارویی- درمانی بیماران نیازمند سهیم باشید.
 


  چاپ        ارسال به دوست

لبخند دانش آموزان ریگانی با حمایت خیرین هلال احمر

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان ریگان از توزیع اقلام زیستی ویژه دانش آموزان مناطق محروم این شهرستان با کمک خیرین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان ریگان؛ بهزاد عارف با بیان این خبر افزود: همزمان با روز جهانی داوطلب با همکاری جوانان علاقمند به فعالیت‌های بشر دوستانه، بسته‌های لوازم التحریر و لباس گرم در بین کودکان مناطق محروم روستایی این شهرستان توزیع شد.

 عارف با اشاره به اینکه روستای کارگاه جهاد با خشکسالی های متعدد و شرایط جغرافیایی نامناسب و محرومیت های زیادی مواجه است، خاطر نشان کرد: با حمایت خیرین داوطلب لوازم تحریر، لباس گرم و کفش بین 55 نفر از دانش آموزان نیازمند مدرسه شهید مراد حقیقی روستای کارگاه جهاد به ارزش 35میلیون ریال اهدا شد.

 وی به فاقد بودن دانش آموزان به کفش و لباس مناسب با گذشت چندماه از شروع سال تحصیلی اشاره کرد و اظهار داشت: با همکاری فرمانداری شهرستان ریگان  در روزهای آتی بسته های اهدایی لوازم التحریر با کمک خیرین داوطلب جمعیت هلال احمر در مدارس مناطق کوهستانی شهرستان ریگان نیز توزیع خواهد شد.

 رییس جمعیت هلال احمر شهرستان ریگان هدف از اجرای این طرح ایجاد شور و نشاط در بین کودکان اشتغال به تحصیل در مناطق محروم و ایجاد انگیزه جهت جلوگیری از ترک تحصیل آنان عنوان کرد و افزود: امیدواریم با کمک و همراهی خیرین در راستای محرومیت زدایی و تقویت بنیه تحصیلی کودکان مناطق روستایی محروم، تامین مایحتاج تحصیل و پیشگیری از ترک تحصیل آنان بیش از پیش گام های موثری برداریم.

 

 

 


١٣:١١ - سه شنبه ٢١ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٥٦٥    /    تعداد نمایش : ١٩٤خروج