پنج شنبه ٢٦ مهر ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت روز جهانی داوطلب درشهر بافت محقق شد؛

از برگزاری کاروان سلامت تا مراسم تجلیل از داوطلبان فعال

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان بافت از اجرای برنامه های متنوع به مناسبت روز جهانی داوطلب توسط این جمعیت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان بافت؛ علی علی ملایی ضمن گرامیداشت روز جهانی داوطلب بیان کرد: دومین کاروان سلامت در قالب ویزیت و توزیع داروی رایگان توسط این جمعیت در محل دفتر انجمن حمایت زندانیان به مناسبت 14 آذر روز جهانی داوطلب برگزار شد.

 

علی ملایی با اشاره به حضور 2 پزشک داوطلب در این کاروان افزود: این برنامه با هماهنگی فرمانداری و دفتر حمایت از زندانیان جهت ویزیت خانواده های زندانیان با حضور اعضای داوطلبان این جمعیت برگزار شد.

 

وی با اشاره به استقبال خانواده های زندانیان از اجرای کاروان سلامت خاطر نشان کرد: در این طرح بیش از 70 نفر از خدمات رایگان پزشکی بهره مند شدند.

 

حمزه جواران فرماندار شهرستان بافت ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این برنامه توسط جمعیت هلال احمر تشکر و قدردانی کرد و افزود: سلامت و بهداشت جسمی و روانی این قشر آسیب پذیر جامعه باید مورد توجه ارگان ها و سازمان های مربوطه قرار گیرد.

 

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان بافت اظهار داشت: این برنامه با ارزش اعتبار 10/000/000 ریال برگزار شده است که با قدردانی ویژه فرماندار، رییس دادگستری و رییس زندان شهر بافت از جمعیت هلال احمر صورت گرفت.

 

علی ملایی در ادامه گفت: به مناسبت 14 آذر، جمعیت هلال احمر شهرستان بافت از اعضای فعال داوطلب تجلیل و قدردانی کرد.

 

وی افزود: این مراسم با حضور اعضای شورای اجرایی، داوطلبان، جوانان، امدادگران و پرسنل این جمعیت برگزار شد.

 

وی ضمن قدردانی از زحمات مخلصانه و داوطلبانه اعضای این جمعیت به فعالیت های عام المنفعه و بشردوستانه اشاره کرد و افزود: جمعیت هلال احمر با حضور موثر و فعال در همه صحنه ها و عرصه ها یاریگر مردم و جامعه بوده است.

 

در این مراسم امیرقلی پژمان عضو شورای اجرایی و رئیس شورای شهر بافت ضمن گرامیداشت هفته وحدت و روز جهانی داوطلب با تجلیل از نقش سازنده داوطلبان در عرصه های مختلف امدادرسانی به حادثه دیدگان و نیازمندان، خاطر نشان کرد: برای اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر که همواره در ارائه خدمات داوطلبانه به جامعه در تلاش هستند، آرزوی موفقیت میکنم.

 

لازم به ذکر است در پایان این مراسم از اعضای داوطلب جمعیت با اهدای لوح سپاس قدردانی و تجلیل شد.

 

 


٠٩:٢٥ - سه شنبه ٢١ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٥٥٩    /    تعداد نمایش : ٢٣٧خروج