جمعه ٢٩ تير ١٣٩٧
نیکوکار محترم؛ شما هم می توانید با شماره گیری کد دستوری #5151*733* و یا کلیک بر روی سامانه پنجره های امید ، مندرج در سایت جمعیت هلال احمر به نشانی www.rcs.ir در تامین هزینه دارویی- درمانی بیماران نیازمند سهیم باشید.
 


  چاپ        ارسال به دوست

به همت خیرین و داوطلبان جمعیت هلال احمر قم؛

17 پارتی جهیزیه در 17 ربیع الاول به نوعروسان اهدا شد

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم از اهدای 17 پارتی جهیزیه به همت خیرین و داوطلبان جمعیت هلال احمر قم در 17 ربیع الاول به نوعروسان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ امیرحسین علیمردانی اظهار کرد: به مناسبت بزرگداشت روز جهانی داوطلبان و همزمان با 17 ربیع الاول سالروز میلاد با سعادت حضرت محمد (س) با همت و همکاری خیرین و داوطلبان جمعیت هلال احمر 17 پارتی جهیزیه به نوعروسان قمی اهداء شد.

 

 

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم افزود: پروژه جهیزیه، یکی از طرح های بسیار اثر گذار و معنوی است که از سوی اعضای معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر و به طور خودجوش و نوع دوستانه برای تامین نیازهای زوج های جوان کم برخوردار اجرا می شود.

 

علیمردانی با بیان اینکه اهدای جهیزیه به نوعروسان نیازمند و خانواده های کم برخوردار با حفظ کرامت آنها صورت می گیرد، تصریح کرد: در این حرکت نوع دوستانه 64 نفر به عنوان سرشاخه با همکاری در این امر خیر، فعالیت های خوبی در جهت گردآوری کمک های نقدی و غیرنقدی از طرف خیرین دارند.

 

 

وی بیان کرد: این جهیزیه ها در اعیاد خاص و مناسبت های ویژه به صورت کمک جهیزیه اهداء می شود که در سال جاری برای سومین بار این هدایا در شب ولادیت پیامبر مهربانی ها به نوعروسان تقدیم شد.

 

 

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم خاطرنشان کرد: این جهیزیه ها هر کدام با مبلغی بالغ بر 3 میلیون تومان، شامل اقلام اساسی همچون یخچال، فرش، اجاق گاز، پتو، بخاری،سرویس های آشپزخانه و سایر وسایل مورد نیاز طبق درخواست افراد تهیه شده است که با استعلام لازم و با حفظ کرامت و رعایت نیت افراد خیر اهداء می شود.


١٠:٤٠ - شنبه ١٨ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٥٠٢    /    تعداد نمایش : ٢١٧خروج