جمعه ٢٩ تير ١٣٩٧
نیکوکار محترم؛ شما هم می توانید با شماره گیری کد دستوری #5151*733* و یا کلیک بر روی سامانه پنجره های امید ، مندرج در سایت جمعیت هلال احمر به نشانی www.rcs.ir در تامین هزینه دارویی- درمانی بیماران نیازمند سهیم باشید.
 


  چاپ        ارسال به دوست

از سوی داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان کرمان صورت گرفت؛

اجرای مراسم زیارت عاشورا تا برپایی ایستگاه سلامت در شهر اختیارآباد

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان کرمان از اجرای مراسم زیارت عاشورا در این جمعیت و برپایی ایستگاه سلامت در شهر اختیار آباد از توابع شهرستان کرمان خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان کرمان؛ حسن نامجو با اشاره به ایام سوگواری اباعبدلله الحسین (ع) بیان کرد: صبح امروز مراسم زیارت عاشورا و سفره حسینی با حضور اعضا و پرسنل جمعیت هلال احمرشهرستان کرمان برگزار شد.

نامجو در ادامه افزود: همزمان با شهادت امام زین العابدین (ع) واحد امور داوطلبان این جمعیت ایستگاه سلامت در شهر اختیارآباد از توابع شهرستان کرمان برپا کرد.

 وی با اشاره به حضور 6 داوطلب در این ایستگاه خاطر نشان کرد: اندازه گیری فشارخون و ارائه خدمات بهداشتی و مشاوره ای از جمله اقداماتی است که در این ایستگاه اجرا شده است.

 رییس جمعیت هلال احمرشهرستان کرمان در پایان از افتتاح خانه هلال شهر اختیارآباد در آینده ای نزدیک خبر داد و افزود: با اجرای این طرح، اهالی ساکن این شهر از خدمات گسترده جمعیت هلال احمر در قالب خانه هلال بهره‏مند خواهند شد.


١٢:٥٦ - چهارشنبه ١٩ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٢١٧٤    /    تعداد نمایش : ١٤٥خروج