جمعه ٢٩ تير ١٣٩٧
نیکوکار محترم؛ شما هم می توانید با شماره گیری کد دستوری #5151*733* و یا کلیک بر روی سامانه پنجره های امید ، مندرج در سایت جمعیت هلال احمر به نشانی www.rcs.ir در تامین هزینه دارویی- درمانی بیماران نیازمند سهیم باشید.
 


  چاپ        ارسال به دوست

از سوی معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر استان کرمان برگزار شد؛

اجرای دومین کاروان سلامت در هفته نیروی انتظامی

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان کرمان از اجرای دومین کاروان سلامت درهفته نیروی انتظامی در شهر ماهان از توابع شهرستان کرمان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ حسین سام زاده با اعلام این خبر افزود: صبح امروز دومین کاروان سلامت توسط معاونت امور داوطلبان با همکاری جمعیت هلال احمر شهرماهان و یگان ویژه ناجای استان در بخش قناتغستان از توابع شهر ماهان برگزار شد.

 

سام زاده با اشاره به حضور 2 پزشک عمومی، پرستار، بهیار و امدادگر در این کاروان خاطر نشان کرد: در این طرح 300 مراجعه کننده از اهالی روستای قناتغستان ویزیت و همچنین داروی رایگان به ارزش تقریبی دو میلیون و هشتصد هزار تومان در اختیار ویزیت شدگان قرار گرفت.

 

وی تصریح کرد: در این کاروان 300 ست بهداشتی به ارزش ریالی هفت میلیون تومان در بین خانواده های مراجعه کننده توزیع شد و همچنین خدماتی از قبیل  اندازه گیری تست فشار و قند خون و بینایی سنجی نیز به اهالی این روستا ارائه شد.

 

لازم به ذکر است در حاشیه اجرای این برنامه؛ فرمانده یگان ویژه استان، امام جمعه ماهان، فرمانده کلانتری، فرمانده سپاه و بخشدار ماهان و همچنین رییس مرکز بهداشت قناتغستان از روند اجرا و نحوه خدمات ارائه شده در این کاروان بازدید کردند و ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این نوع خدمات و فعالیت های جمعیت هلال احمر، خواستار استمرار و اجرای این نوع برنامه ها در طول سال در روستاهای اطراف شهر ماهان شدند.

 

 

 


١٠:١٧ - چهارشنبه ١٩ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٢١٥٩    /    تعداد نمایش : ١٣٠خروج