جمعه ٢٩ تير ١٣٩٧
نیکوکار محترم؛ شما هم می توانید با شماره گیری کد دستوری #5151*733* و یا کلیک بر روی سامانه پنجره های امید ، مندرج در سایت جمعیت هلال احمر به نشانی www.rcs.ir در تامین هزینه دارویی- درمانی بیماران نیازمند سهیم باشید.
 


  چاپ        ارسال به دوست

از سوی نیکوکاران هلال احمرچاراویماق آغاز شد ؛

توزیع 1500 فقره بسته های نوشت افزار و آموزشی ،ورزشی و بهداشتی در میان دانش آموزان چاراویماقی

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان چاراویماق گفت :جمعیت چاراویماق با کمک نیکوکاران و خیرین در یک اقدام خداپسندانه اقدام به تهیه و توزیع 1500 فقره بسته ی  اقلام شامل کیف ،نوشت افزار ،بسته های آموزشی ، بهداشتی و لباس ورزشی در میان دانش آموزان این شهرستان کرده است .

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ،رحیم رحیمی یوسف آباد با اشاره به طرح ارمغان مهر گفت :جمعیت هلال احمر شهرستان چاراویماق  با کمک داوطلبان و خیرین و نیکوکاران  اقدام به تهیه 1500 بسته اقلام کرد که با آغاز سال تحصیلی جدید ،این اقلام درمیان دانش آموزان چاراویماق  توزیع خواهد شد .

وی ادامه داد :این اقلام تقریبا در 80 روستا و دربین 1500 تن از دانش آموزان  که در مقاطع تحصیلی ابتدایی و راهنمایی مشغول تحصیل هستند در طی 5 روز توزیع خواهد شد .

 

تقدیر از مساعدتهای خیرین و نیکوکاران

 

سرپرست هلال احمر چاراویماق با تقدیر از مساعدت خیرین و نیکوکاران  خاطر نشان کرد : اقدام داوطبان و نیکوکاران هلال احمر در نوع خود بی نظیر بوده وجا دارد  از مساعدتهای مدیر عامل محترم کارخانه کیک کلوچه طغرا،قائم مقام محترم شرکت آهنگری تراکتور سازی ، خیریه نیکوکاری تبریز، خیرین شبستر، آذرشهر و تبریزکه در امر تهیه این بسته ها نهایت همکاری را داشته و مساعدت نموده اند تشکر نماییم و از هماهنگی ها و همکاری های  مدیر عامل محترم هلال احمر استان و  فرماندارمحترم شهرستان چاراویماق ،بخشداری بخش  مرکزی و بخشدار ی بخش شادیان  و اداره آموزش و پرورش چاراویماق که در امر توزیع  این اقلام با این جمعیت همکاری دارند  سپاسگزار یم .

 

ارزش ریالی بسته ها بالغ بر 3 میلیارد ریال

 

 

رحیمی اظهار داشت :  ارزش ریالی هر بسته  2 میلیون ریال بر آورد می شود که در مجموع ارزش ریالی تمامی بسته های اهدایی بالغ بر 3میلیارد ریال تخمین زده می شود .


١١:٤٥ - شنبه ١٥ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٢٠٦٨    /    تعداد نمایش : ١٧٠خروج