جمعه ٢٩ تير ١٣٩٧
نیکوکار محترم؛ شما هم می توانید با شماره گیری کد دستوری #5151*733* و یا کلیک بر روی سامانه پنجره های امید ، مندرج در سایت جمعیت هلال احمر به نشانی www.rcs.ir در تامین هزینه دارویی- درمانی بیماران نیازمند سهیم باشید.
 


  چاپ        ارسال به دوست

جمع‌آوری کمک‌های مردمی استان البرزبه مردم آواره میانمار

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان البرز از جمع آوری بالغ بر  78 میلیون ریالی مردم استان به آوارگان مسلمان میانمارخبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز :محمد حسین وطنی گفت : با توجه به اجرای طرح موقت جمع‌آوری کمک‌های مردمی با محوریت مردم مسلمان میانمار مجموعا مبلغ هفتاد و هشت میلیون  سیصد و بیست و نه هزار دویست و پنجاه ریال کمکهای نقدی توسط جمعیت هلال احمر استان البرز جمع آوری شد.

وی افزود : طرح اجرای جمع آوری کمک های مردمی به مسلمانان میانمار به منظور جلب مشارکت‌های مردمی همزمان با سراسر کشور در البرز نیز اجرا گردید

 معاون امور داوطلبان در ادامه اضافه کرد : این صندوق ها از 24 تا 31 شهریور ماه به همت داوطلبان جمعیت هلال احمر استان البرز در چند مرحله و در مسیرهای پرتردد و محل برگزاری نماز جمعه برپا شد.

 

وطنی با اشاره به کشتار و نسل کشی مردم میانمار و حرکات غیر انسانی و ضد بشری علیه مسلمانان افزود : مردم نوع دوست استان می توانند کمک های نقدی خود را بمنظور حمایت از این آوارگان به شماره حساب ۹۹۹۹۹در کلیه بانک های ملت ،ملی،صادرات ، دی ، رفاه کارگران ، مسکن ، تجارت ، سپه ، شهر و آینده واریز کنند.


١٥:٢٢ - چهارشنبه ١٢ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٢٠٢٨    /    تعداد نمایش : ١٥٩خروج