جمعه ٢٩ تير ١٣٩٧
نیکوکار محترم؛ شما هم می توانید با شماره گیری کد دستوری #5151*733* و یا کلیک بر روی سامانه پنجره های امید ، مندرج در سایت جمعیت هلال احمر به نشانی www.rcs.ir در تامین هزینه دارویی- درمانی بیماران نیازمند سهیم باشید.
 


  چاپ        ارسال به دوست

عضویت افتخاری رئیس اتحادیه نانوایان در هلال احمر استان قم

در نشست مشترک اتحادیه نانوایان استان قم با معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر، نحوه تعامل و همکاری این دو نهاد مردمی مورد بررسی قرار گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛با هدف تحقق اهداف انسان دوستانه، ارائه آموزش‌های امدادی و معرفی فعالیت‌های هلال احمر، برای تبیین برنامه‌های هلال احمر و عضویت در این جلسه که با حضورآقای زارعی، رئیس اتحادیه نانوایان وآقای علیمردانی معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر برگزار شد، مقرر شده در راستای شعار سازمان داوطلبان (حلقه وصل بین توان توانمندان و نیاز نیازمندان) از ظرفیت نانوایی‌های استان قم که از صنوف فراگیر و مورد مراجعه مستقیم مردم هستند، استفاده شود.

 

 

در این جلسه علیمردانی، ضمن تبریک انتصاب اعضا جدید اتحادیه نانوایان به تشریح برنامه ها و فعالیت های نوعدوستانه، فرهنگی و امدادی هلال احمر پرداخت و همچنین با توجه به ظرفیت های بالقوه بسیار مناسبی که نانوایی ها در تعداد مخاطبان روزانه دارد، آن را به عنوان یک ظرفیت مثبت و یک رسانه موثر جهت انتقال مبانی عقیدتی، آموزشی قلمداد کرد.

 

 

وی همچنین در خصوص تاسیس خانه هلال در مکان اتحادیه و همچنین برگزاری کلاس های امداد و کمک های اولیه برای نانوایان به جهت ارتقای سطح خودامدادی و کمک به آسیب دیدگان را از جمله برنامه ها عنوان نمود.

 

 

نصب تابلو اعلانات در نانوایی‌ها برای ارائه آموزش‌های امدادی و معرفی فعالیت‌های هلال احمر و حضور کارشناسان معاونت امور داوطلبان در مجمع عمومی اتحادیه برای تبیین برنامه‌های هلال احمر و عضویت داوطلبانه نانوایان در این جمعیت از جمله مصوبات نشست فوق بود.

 

 

زارعی در این نشست با اشاره به اینکه خدمت در هلال احمر برای همه افتخاری بزرگ است، بر حضور و حمایت نانوایان در طرح‌های خیرخواهانه و انسان‌دوستانه هلال احمر تاکید کرد و عنوان نمود که هر نانوایی این ظرفیت را دارد که به عنوان یک پایگاه فرهنگی، آموزشی برای هلال احمر تلقی گردد و اتحادیه تمام تلاش خود را جهت تحقق این امر خواهد داشت.

 

 

 

گفتنی است، در پایان این نشست رئیس اتحادیه نانوایان استان قم با پوشیدن کاور داوطلبان هلال احمر به عضویت افتخاری این جمعیت درآمد.


٠٨:٥٣ - دوشنبه ١٠ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠١٩٨٠    /    تعداد نمایش : ١٤٨خروج