جمعه ٢٩ تير ١٣٩٧
نیکوکار محترم؛ شما هم می توانید با شماره گیری کد دستوری #5151*733* و یا کلیک بر روی سامانه پنجره های امید ، مندرج در سایت جمعیت هلال احمر به نشانی www.rcs.ir در تامین هزینه دارویی- درمانی بیماران نیازمند سهیم باشید.
 


  چاپ        ارسال به دوست

کمک بیش از 220 میلیونی کرمانی ها به مسلمانان ستمدیده میانمار

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان کرمان از کمک بیش از 220 میلیون ریالی داوطلبان و خیرین به مردم مسلمان میانمار خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان حسین سام زاده با اعلام این خبر گفت: وجود صندوق ها جمع آوری کمک های مردمی نشان از فرهنگ نوع دوستی مردم شریف ایران دارد که دستان سخاوتمندشان کیلومترها آن طرف‌تر دستان نیازمندان و آسیب دیدگان از این بلایا را به حکم انسانیت می‌فشرد.

 

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان با اعلام این که  تعداد 43 پایگاه جمع آوری کمک های مردمی در سطح استان  از روز 24 شهریورماه  کار جمع آوری  را بر عهده داشتند افزود: خیران این استان تاکنون بیش از 220میلیون ریال به مردم مظلوم میانمار در صندوق ها  جمع آوری واریز کرده اند.

 

 

وی گفت: مردم نوع دوست استان می توانند کمک های نقدی خود را به حساب شماره 99999 نزد بانک ملی، ملت، رفاه کارگران، دی، سپه، صادرات، شهر، آینده و مسکن واریز کنند.


٠٩:٢١ - دوشنبه ٣ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠١٨٥٣    /    تعداد نمایش : ٢٣٧خروج