جمعه ٢٩ تير ١٣٩٧
نیکوکار محترم؛ شما هم می توانید با شماره گیری کد دستوری #5151*733* و یا کلیک بر روی سامانه پنجره های امید ، مندرج در سایت جمعیت هلال احمر به نشانی www.rcs.ir در تامین هزینه دارویی- درمانی بیماران نیازمند سهیم باشید.
 


  چاپ        ارسال به دوست

با مشارکت مردم استان قم 210 میلیون ریال برای کمک به آوارگان میانماری جمع آوری شد

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم خبر داد: با استقبال مردم از طرح جمع آوری کمک های مردمی برای آوارگان مسلمان در کشور میانمار، طی دو نوبت مجموعا مبلغ 210 میلیون ریال در ایستگاههای جمع آوری کمکهای نقدی جمعیت هلال احمر استان قم جمع آوری شد.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ امیرحسین علیمردانی با اشاره برپایی صندوق های جمع آوری کمک های مردمی در راستای کمک به مسلمانان مظلوم میانمار اظهار کرد: در مرحله نخست شاهد جذب ۹۰ میلیون ریالی کمک های مردم قم بودیم و در ادامه اجرای این طرح 120 میلیون ریال دیگر توسط مردم شریف قم در صندوق های مذکور جمع آوری شد که در مجموع به مبلغ 210 میلیون ریال کمک های مردمی قم به آوارگان میانمار رسیدیم.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم با اشاره به اینکه صندوق های جمع آوری کمک های مردمی به مسلمانان میانمار به منظور جلب کمکها و مشارکت‌های مردمی همزمان با سراسر کشور در قم برپا شده است افزود: این صندوق ها از جمعه گذشته به همت داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم در چند مرحله و در مسیرهای پرتردد منتهی به محل برگزاری نماز جمعه و مبادی ورودی مسجد مقدس جمکران برپا شد.

 وی با محکومیت کشتار و نسل کشی مردم میانمار و حرکات غیر انسانی و ضد بشری که در روهینگیا علیه مسلمان در حال وقوع است تصریح کرد: ملت شریف و مردم نوع دوست استان قم می توانند برای کمک به آوارگان میانمار علاوه بر شماره حساب ۹۹۹۹۹ به جهت تسهیل در جذب منابع و کمک های مبالغ هدایا خود را به کارت متصل به همین حساب به شماره کارت «۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۰۶۴۶۰۶» نزد بانک ملت واریز کنند.


٠٩:٢٠ - دوشنبه ٣ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠١٨٥١    /    تعداد نمایش : ٢٢٨خروج