سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
داوطلب نیکوکار: سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر پذیرای نذورات و کمک های شما عزیزان برای تامین مایحتاج غذایی روزه داران نیازمند از طریق شماره گیری کد تلفن همراه#٥١٥١*٧٣٣* در برنامه ملی همای رحمت می باشد.
 


  چاپ        ارسال به دوست

اعزام کاروان سلامت جمعیت هلال احمر زنجان به مناطق محروم شهرستان

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان زنجان  از اعزام کاروان سلامت به منطقه محروم اورتا بلاغ از توابع  بخش قره پشتلو این شهرستان خبر داد.

سرپرست جمعیت هلال احمر زنجان گفت : مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان به همراه معاون امور داوطلبان این جمعیت از ارائه خدمات  کاروان سلامت در روستای محروم اورتابلاغ بازدید کردند .

علی منفرد افزود: ویزیت رایگان پزشکان عمومی ، ارایه داروی رایگان، کنترل قند خون، فشار خون به روستاییان از جمله خدمات این کاروان خواهد بود

 به گفته منفرد  هدف از اجرای طرح کاروان سلامت در مناطق محروم ایجاد زمینه رشد و توسعه سلامت در ابعاد مختلف، کمک به بهبود سطح سلامت محرومان و تاثیرگذاری بر رفتار جامعه با حفظ کرامت انسانی است

وی با بیان اینکه در این طرح تعداد 180نفر از اهالی روستایی ویزیت رایگان شدند، افزود: تعداد 65 نفر از روستائیان نیز توسط ماما مورد معاینه قرار گرفتند.  

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بشرویه با اشاره به اعزام تیم بهداشت  به این روستا، تصریح کرد: این تیم بهداشتی بیش از 50 کودک روستا را مورد بررسی قرار دادند و توصیه های لازم دراین راستا انجام گرفت  .    

وی با بیان اینکه در تمامی فصول سال برنامه های مختلفی توسط این جمعیت اجرا می شود، اظهار کرد: برای محرومیت زدایی در روستاهای فاقد امکانات تاکنون با استفاده از توان داوطلبان هلال احمر قدم های مثبتی برداشته شده است

 

این مسؤول، گفت: در این طرح برای مراجعه کنندگان آموزش توجیهی طرح خادم (خانواده آماده در مخاطرات) نیز برگزار شده است.


١٤:٢٩ - سه شنبه ٢١ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ١٠١٥٩٠    /    تعداد نمایش : ١٩١خروج