سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
داوطلب نیکوکار: سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر پذیرای نذورات و کمک های شما عزیزان برای تامین مایحتاج غذایی روزه داران نیازمند از طریق شماره گیری کد تلفن همراه#٥١٥١*٧٣٣* در برنامه ملی همای رحمت می باشد.
 


  چاپ        ارسال به دوست

دومین جشنواره غذای سالم در جمعیت هلال احمر کرمان برگزار شد

جمعیت هلال احمر شهرستان کرمان  دومین جشنواره غذایی خود را بمناسبت عید غدیر خم با همت واحد اموزش و با همکاری واحد داوطلبان این شهرستان ، در مرکز اداری شعبه  برگزار کرد .

  به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان کرمان ؛ این جشنواره غذایی با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ، معاون و کارشناسان جوانان ، کارشناس داوطلبان  جمعیت هلال احمر استان  کرمان در جمعیت هلال احمر شهرستان کرمان برگزار شد .

 حجه السلام مجید سجادی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در حاشیه این جشنواره ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیرعنوان کرد : ما همانگونه که به غذای جسم خود اهمیت می دهیم باید غذای روح خود را نیز تقویت کنیم همانا که این دو رابطه مستقیم داشته و می توانند مکمل هم باشند

 وی اضافه کرد : راه اندازی جشنواره غذا کار بسیار خوبی بود که انجام شد و من از همه عوامل این جشنواره تقدیر و تشکر می نماییم

 حسن نامجو سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان کرمان تصریح کرد : در این جشنواره انواع غذاهای ایرانی - سنتی و دسر توسط اعضاء تهیه شده بود تا اعضا با سنت های غذایی دیگر آشنا شوند.

 نامجو خاطر نشان کرد : در پایان این جشنواره از افراد شرکت کننده با اهداء لوح سپاس و جوایز نفیس  تقدیر شد .


١٤:٢٨ - سه شنبه ٢١ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ١٠١٥٨٨    /    تعداد نمایش : ١٧٣خروج