سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
داوطلب نیکوکار: سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر پذیرای نذورات و کمک های شما عزیزان برای تامین مایحتاج غذایی روزه داران نیازمند از طریق شماره گیری کد تلفن همراه#٥١٥١*٧٣٣* در برنامه ملی همای رحمت می باشد.
 


  چاپ        ارسال به دوست

از توزیع 200 بسته غذایی تا اجرای کاروان سلامت توسط جمعیت هلال احمر شهرستان کرمان

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان کرمان از توزیع 200 بسته غذایی در حاشیه شهر کرمان و اجرای کاروان سلامت در منطقه محروم بخش سیدی توسط این جمعیت خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ حسن نامجو با اعلام این خبر افزود: از سوی ستاد جمعیت هلال احمر استان 200 بسته غذایی با همکاری سازمان های مردم نهاد در حاشیه شهر کرمان توزیع شد.

 نامجو با اشاره به اعتبار بسته های غذایی به ارزش یک میلیون ریال خاطر نشان کرد: این بسته های غذایی متشکل از (برنج، روغن و انواع کنسرو جات خواراکی پرمصرف) توسط واحد امور داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان کرمان و با همت و یاری موسساتی همچون "کودکان کار بچه های آفتاب، زنان نیکوکار مهتاب، همیاران سلامت روان اجتماعی، وارثان غدیر و سلامت بانوان" در بین نیازمندان حاشیه شهر کرمان توزیع شد.

وی در ادامه از اعزام کاروان سلامت به منطقه محروم بخش سیدی از توابع شهر کرمان خبر داد و گفت: با توجه به محرومیت این روستا این طرح با مشارکت داوطلبان این جمعیت و بسیج جامعه پزشکی با ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به ارزش 150 میلیون ریال با حضور نیروهای داوطلب اجرا شد.

 

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان کرمان با اشاره به اینکه در سال جاری برای دومین بار کاروان سلامت به منطقه مذکور اعزام شده است، افزود: این طرح با هدف ارتقای سطح سلامت خانواده های بی بضاعت با حضور یک تیم پزشکی شامل پنج پزشک عمومی، 10 پرستار و مشاور بهداشتی به تعداد 100 بیمار نیازمند خدمات دارویی و درمانی اجرا شد.


١٠:٣٠ - چهارشنبه ١٥ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ١٠١٤٨٤    /    تعداد نمایش : ٢٨٦خروج