سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
داوطلب نیکوکار: سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر پذیرای نذورات و کمک های شما عزیزان برای تامین مایحتاج غذایی روزه داران نیازمند از طریق شماره گیری کد تلفن همراه#٥١٥١*٧٣٣* در برنامه ملی همای رحمت می باشد.
 


  چاپ        ارسال به دوست

پروژه داوطلبی قربانی به مناسبت عید قربان با مشارکت خیرین و داوطلبان جمعیت هلال احمر قم اجرا شد

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم از ذبح ۲۵ قربانی و توزیع آن میان ۴۰۰ نفر از مددجویان و ایتام در روز عید قربان خبر داد.

 

امیرحسین علیمردانی با اشاره به اجرای پروژه قربانی اظهار کرد: این طرح با مشارکت داوطلبان جمعیت هلال احمر در روز عید سعید قربان اجرا شد.

 

وی با بیان اینکه، این روز مبارک فضای معنوی خاصی در جهان اسلام ایجاد میکند و آثار و برکات فراوان فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی را به دنبال دارد افزود: با اجرای پروژه قربانی و با ذبح ۲۵ قربانی، برای ۴۰۰ نفر از مددجویان استان به ازای هر نفر حدود ۱/۵کیلوگرم گوشت توزیع شد.

 

 

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم با تاکید بر اینکه همه ساله، برای جمع آوری و ساماندهی نذورات و قربانی هایی که توسط خیرین و داوطلبان اهدا می شود، اقدامات لازم در جهت رفع نیاز مددجویان صورت میگیرد، تصریح کرد: بر همین اساس، طرح ذبح، بسته بندی و توزیع همزمان این قربانی ها به ارزش ریالی کل پروژه ۲۴۰ میلیون ریال در روز عید قربانی صورت گرفت.


١٠:٢٩ - چهارشنبه ١٥ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ١٠١٤٨٣    /    تعداد نمایش : ٢٧٨خروج