سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
داوطلب نیکوکار: سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر پذیرای نذورات و کمک های شما عزیزان برای تامین مایحتاج غذایی روزه داران نیازمند از طریق شماره گیری کد تلفن همراه#٥١٥١*٧٣٣* در برنامه ملی همای رحمت می باشد.
 


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر استاندار از معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر فارس به عنوان کارمند نمونه

در جریان برگزاری بیستمین جشنواره شهید رجایی از کارمندان نمونه استان فارس در سال 95 تجلیل شد. در این مراسم استاندار فارس از معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر به عنوان کارمند نمونه استان در سال گذشته قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ بیستمین جشنواره شهید رجایی با معرفی دستگاه های برتر در زمینه های شاخص های عمومی و اختصاصی عملکرد در سال 95، صیانت از حقوق شهروندی (تکریم ارباب رجوع)، اقتصاد مقاومتی و دولت الکترونیک و همچنین تجلیل از کارمندان نمونه استان در سال 95 برگزار شد.

این مراسم بعدازظهر روز دوشنبه 6 شهریور ماه همزمان با پنجمین روز از هفته دولت در سالن شهید امامی استانداری فارس و با حضور استاندار و معاونین وی، نماینده مقام معظم رهبری در استان، مدیران کل، مدیران میانی و پایه و جمعی از کارشناسان نمونه دستگاه های اجرایی فارس برگزار گردید.

در این مراسم، به صورت نمادین از 20 کارمند نمونه استان فارس در رده های مدیران میانی، مدیران پایه و کارشناسان تجلیل گردید.

در همین راستا از کامبیز قهرمانی معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر نیز به عنوان کارمند نمونه استان در سال 95 قدردانی شد.

در تقدیرنامه ای که با امضای افشانی استاندار فارس به معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان اهداء شد، آمده است:

«هفته دولت یادآور فداکاری های دولت مردان پاک نهاد و پاک زیست شهیدان رجایی و باهنر است. اکنون در سالروز گرامیداشت این شهدای والا مقام و بر اساس مصوبه ستاد اجرایی بزرگداشت هفته دولت، فرصتی فراهم گردید تا از تلاش ارزنده و نقش موثر جنابعالی در پیشرفت و توسعه استان و کسب عنوان کارمند نمونه استان در سال 1395، تشکر و قدردانی نمایم.

 

امید است با تلاش و خدمت صادقانه در راستای اهداف نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید و رضایت مردم موفق و موید باشید»


٠٩:٣٣ - شنبه ١١ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ١٠١٣٦٤    /    تعداد نمایش : ٣١٧خروج