سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
داوطلب نیکوکار: سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر پذیرای نذورات و کمک های شما عزیزان برای تامین مایحتاج غذایی روزه داران نیازمند از طریق شماره گیری کد تلفن همراه#٥١٥١*٧٣٣* در برنامه ملی همای رحمت می باشد.
 


  چاپ        ارسال به دوست

همزمان با هفته دولت و در آستانه دهه ولایت صورت گرفت؛

اهدای 3 کمک جهیزیه به همت خانه داوطلب هلال احمر روستای خورآباد

در آستانه ایام مبارک دهه امامت اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر در روستای خورآباد سه کمک جهیزیه برای سه نوعروس تهیه و اهدا کردند.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ جمعی از داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم صبح امروز و در آستانه ایام مبارک دهه ولایت برای عیادت از خانواده های معظم شهدا و اهدای کمک جهیزیه، به روستای خورآباد از توابع شهر کهک رفتند.

 

در نخستین برنامه که با حضور امام جمعه کهک، مدیر عامل، معاون داوطلبان و جمعی از اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر استان قم برگزار شد، سه کمک جهیزیه به سه خانواده این روستا تقدیم شد.

 

دکتر گل فشان در این مراسم ضمن تبریک اعیاد بزرگ پیش رو، همت داوطلبان جمعیت هلال احمر در انجام کارهای بشردوستانه و خیرخواهانه را ستودنی دانست و به تبیین جایگاه و اهمیت کار داوطلبانه در اسلام پرداخت.

 

گفتنی است این کمک جهیزیه ها به مناسب عید سعید قربان و عیدبزرگ غدیر به همت اعضای خانه داوطلبی روستای خورآباد تهیه شده بود که با حفظ کرامت خانواده های نیازمند به آنها اهدا شد.

 

 

داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم در ادامه برنامه امروز به دیدار خانواده های شهدای این روستا رفتند.


٠٩:٣١ - شنبه ١١ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ١٠١٣٦٣    /    تعداد نمایش : ٣٤٥خروج