سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
داوطلب نیکوکار: سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر پذیرای نذورات و کمک های شما عزیزان برای تامین مایحتاج غذایی روزه داران نیازمند از طریق شماره گیری کد تلفن همراه#٥١٥١*٧٣٣* در برنامه ملی همای رحمت می باشد.
 


  چاپ        ارسال به دوست

در ارزیابی سازمان داوطلبان؛ هلال احمر اصفهان حائز رتبه نخست اجرای پروژه های داوطلبی شد

در ارزیابی های سازمان داوطلبان، جمعیت هلال احمر استان اصفهان رتبه نخست کشوری در اجرای پروژه های داوطلبی را کسب کرد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان، علیرضا سلیمی؛ معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: هلال احمر اصفهان در اجرای پروژه های داوطلبی رتبه اول کشوری را در ارزیابی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر به دست آورده است.

 

سلیمی افزود: بر این اساس، جمعیت هلال احمر استان اصفهان با اجرای 283 پروژه داوطلبی در سال گذشته بیشترین سهم را از مجموع یکهزار و 81 پروژه اجرا شده در سطح کشور داشته است.

 

وی در ادامه تصریح کرد: این جمعیت همچنین از لحاظ تعداد داوطلب شرکت کننده در پروژه های انجام شده نیز با تعداد یکهزار و 445 نفر داوطلب در رتبه نخست کشور قرار دارد .

 

سلیمی در پایان با اشاره به نقش ارزنده و مشارکت و همکاری داوطلبان و خیرین استان در اجرای فعالیت ها و ارائه خدمات داوطلبی به نیازمندان از خدمات و فعالیت های تمامی آنان در سراسر استان تقدیر کرد.

 

 

لازم به ذکر است پروژه های داوطلبی جمعیت هلال احمر فعالیت هایی است که در قالب کمکهای حمایتی و معیشتی و به منظور رفع مشکلات اقشار محروم به ویژه بیماران نیازمند با همت خیرین به اجرا در می آید و شامل اهدای تجهیزات به بانک امانات تجهیزات پزشکی، اهدای تجهیزات به پایگاههای امدادی، اهدای جهیزیه، مشارکت در برگزاری مراسم ازدواج مددجویان، اهدای سبد غذایی و پوشاک و لوازم منزل، پروژه های کار آفرینی و سایر کمکهای حمایتی می شود.


٠٩:١٩ - شنبه ١١ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ١٠١٣٦٢    /    تعداد نمایش : ٣٤٤خروج