جمعه ٠١ تير ١٣٩٧
نیکوکار محترم؛ شما هم می توانید با شماره گیری کد دستوری #5151*733* و یا کلیک بر روی سامانه پنجره های امید ، مندرج در سایت جمعیت هلال احمر به نشانی www.rcs.ir در تامین هزینه دارویی- درمانی بیماران نیازمند سهیم باشید.
 


اجرای طرح ملی همای رحمت در گلباف
رییس جمعیت هلال احمر گلباف از توزیع 8 سبد غذایی و 2000 غذای گرم در روستاهای محروم این شهر با همت و مشارکت خیرین داوطلب در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.
 ١٣٩٧/٠٣/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
توزیع بسته‌های غذایی طرح همای رحمت در بین نیازمندان/ مشکلات روستاهای محروم چرداول با حضور مدیر عامل جمعیت هلال احمر ایلام بررسی شد
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام از اجرای طرح ملی همای رحمت با مشارکت داوطلبان و خیرین در روستاهای محروم شهرستان چرداول از توابع استان ایلام خبر داد.
 ١٣٩٧/٠٣/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
اجرای طرح ملی همای رحمت با بهره مندی بیش از 21000 نفر در استان کرمان
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از اجرای طرح ملی همای رحمت و بهره مندی بیش از 21000 نفر در ماه مبارک رمضان در استان خبر داد
 ١٣٩٧/٠٣/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
توسط جمعیت هلال احمر شهرستان کوهبنان صورت گرفت:
بهره مندی بیش از 1700 نفر در اجرای طرح همای رحمت
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان کوهبنان از بهره مندی 1750 نفر از نیازمندان کوهبنانی از اجرای طرح ملی همای رحمت در ماه مبارک رمضان خبر داد.
 ١٣٩٧/٠٣/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
نماینده مردم کرمان و راور:
موفقیت هلال احمر در جذب خیرین قابل تحسین است
دکتر زاهدی نماینده مردم کرمان و راور و رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس شورای اسلامی در همایش تجلیل از داوطلبان و خیرین برتر جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: هلال احمر در جذب خیرین موفق بوده است.
 ١٣٩٧/٠٣/٢٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>