سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨
کمک به آسیب دیدگان از سیل کشور: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها شماره گیری کد دستوری # 112*780* از طریق تلفن همراه شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت و نیز 5894631850259730 بانک رفاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

لیست بروزرسانی شده موسسات خیریه و انجمن‌های دارای مجوز برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی در بحران سیل اخیر

 

سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر ، آخرین فهرست موسسات خیریه و انجمن های دارای مجوز برای جمع آوری کمک های مردمی در،بحران سیل اخیر را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان  جمعیت هلال احمر ، پیرو اقدام دادستانی و قوه قضاییه جهت ساماندهی و نظارت بر موسسات و انجمن های خیریه و اعطای مجوز فعالیت از سوی جمعیت هلال احمر، آخرین فهرست این بنگاهها جهت تنویر افکار عمومی اعلام می شود.

 

گفتنی است جمعیت هلال احمر به منظور ایجاد حق انتخاب برای مردم نوع دوست کشورمان برای کمک به هموطنان سیل زده و با توجه به ضرورت نظارت در این حوزه و به دستور مقامات قضایی اقدام به اعطای مجوز فعالیت برای موسسات و انجمن های عام المنفعه و دارای مجوز از دستگاههای ذیربط می نماید و از صدور مجوز برای افراد حقیقی معذور است. بنابراین چنانچه موسسات عام المنفعه دیگری نیز تمایل به حضور و فعالیت دراین حوزه داشته باشند می توانند با مراجعه به سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر نسبت به دریافت مجوز اقدام کنند.

 

لیست موسسات خیریه و انجمن های دارای مجوز را بصورت فایل PDF درزیر ببینید:

 دانلود فايل : ____ __18298.pdf ( 39KB )


١٢:١٩ - چهارشنبه ١٨ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ١١٣٥١٣    /    تعداد نمایش : ٣٣٩خروج