دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧
# نذر_ آب با همراهی شما به یاری آسیب دیدگان از خشکسالی ادامه می دهیم. با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 می توانید روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب دیدگان از خشکسالی در استان های جنوب شرقی کشور(سیتان و بلوچستان، کرمان و خراسان جنوبی) کنید. کد دستوری #5151*733*
 


  چاپ        ارسال به دوست

با حضور دبیرکل و مسئولان جمعیت هلال احمر صورت گرفت؛

تودیع و معرفی سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر

سرپرست جدید سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر  معرفی شد.

در مراسمی که پیش از ظهر امروز با حضور دبیرکل و جمعی از مسئولان ستادی جمعیت هلال احمر در سازمان داوطلبان  برگزار شد،  دکتر مجتبی اکبری بعنوان سرپرست جدید  این سازمان  معرفی شد.

مصطفی محمدیون  با تقدیر از تلاش های وافر رییس سابق این سازمان ، عنوان کرد:  عنوان این مراسم ، تودیع و معارفه نیست و در اصل جابجایی خدمت است چرا که خانم رافع   پس از 5 سال خدمت مجدانه، طاقت فرسا و مخلصانه در سازمان داوطلبان، اکنون قرار است در اتاق فکر جمعیت یعنی شورای مشاوران جمعیت هلال احمر در کنار اساتید و صاحب نظران بزرگ ، یاور رییس جمعیت باشند   و  در حقیقت جایگاهی فراتر از گذشته خواهند داشت.

دبیرکل جمعیت هلال احمر ادامه داد: طبعا هدف اصلی تمامی خدمتگزاران در سازمان بزرگ جمعیت هلال احمر ، ارتقای سطح پاسخگویی به وظایف سازمانی و کمک رسانی بیشتر به مردم است که برآن متفق هستند و معمولا متکفل پاسخگویی به این انتظارات هم  ، می بایست مدیرانی باشند که جنس رشد سازمانی را از منابع محور به نوآوری محور تبدیل کنند که به زغم بنده و خانم رافع ،  اهتمامی که دکتر مجتبی اکبری از مدیران جوان، خوش فکرو مسلط به کاری که طی تجربه کاری شان بعنوان مدیران عامل جمعیت استان های گلستان و مازندران نشان داده است ، این اطمینان خاطر را ایجاده کرده که می تواند ارتقا و ادامه دهنده  شایسته مسیر  و طرح ها ی رییس سابق این سازمان باشد.

رییس سابق سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر نیز ضمن تقدیر از همراهی تمامی کارکنان این سازمان در به ثمر رساندن طرح ها و برنامه ها و همچنین خدمت رسانی به محروم ترین افراد جامعه، بیان کرد: تغییر، تعدیل و بهبود بر پایه قانون و دانش ، اجزای تشکیل دهنده  سیاست کاری من طی  دوران خدمت  بوده و هست و یقین دارم امروز این مسئولیت سنگین را بر عهده شایسته ترین مدیر قرار داده اند که با درایت و تدبیر می توانند زمینه تعالی سازمانی را فراهم آورند.

فرح ناز رافع همچنین از دکتر سید امیر محسن ضیایی رییس جمعیت هلال احمر هم به سبب حسن اعتماد برای سپردن مسئولیت چنین سازمانی به بانوان تقدیر کرد و درپایان برای سرپرست جدید سازمان ،آرزوی موفقیت و توفیق روزافزون کرد.

خزانه دار جمعیت هلال احمر در این مراسم با بیان اینکه باید با خیرین و اجتماع افرادی که می‌توانند به محرومان کمک کنند، تعامل داشته باشیم اظهار کرد : ساختمان اداری یکی از موضوعات در دستور کار خانم رافع از ابتدای مدیریت شان  بود و به همین جهت توسعه و بازسازی گسترده ساختمان این سازمان به زغم نبود امکاناتی که بسط آن را هم شنیده‌ایم، شایسته تقدیر است.

مهدی علیپور با اشاره به شیوه مدیریتی خانم رافع  مبنی بر تمرکز زدایی در خدمت رسانی  و بازدیدهای بسیار استانی وی اضافه کرد: با وجود چنین دیدگاهی دیدارهای چهره به چهره با  داوطلبان و حتی نیازمندان صورت گرفت و این مورد در رفع نیازهای آن ها بسیار موثر بود.

وی با بیان اینکه همکاران  معاونت حمایتی این سازمان ، شرایط مطلوبی را برای ارایه خدمت به مراجعان در کمترین زمان و با بهترین کیفیت فراهم آورده اند، ابراز امیدواری کرد تا با مدیریت جدید نیز این رویه بیش از گذشته بهبود یابد.

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلا ل احمر با تقدیر از رییس و  دبیرکل جمعیت هلال احمر به سبب اعتماد و برعهده گزاردن این مسئولیت، افزود: حمایت و راهنمایی های خانم رافع برای من مایه امیدواری و افتخار است .

دکتر مجتبی اکبری تصریح کرد: خود را متعهد می دانم تا با تجربه آموزی از گذشته و هماهنگی تمامی حوزه های سازمانی،  حاصل این تلاش ها در مسیر طراحی شده  این باشد که روحیه داوطلبی و خدمت بی منت به همنوع در جامعه ترویج شود ، مردم حاصل این  تفکر و همدلی را در شکوفایی  سرمایه های اجتماعی و پذیرش مسئولیت اجتماعی از سوی تمام قشرهای جامعه ببیننند ، نشانه های اعتماد بخش  برای مشارکت در حل معضلات اجتماعی را از سوی این سازمان دریافت کنند و نسبت به این موضوع باید احساس امتیاز کنند.

دراین مراسم لوح تقدیر و  هدیه ای به رسم یادبود از سوی کارکنان به رییس سابق سازمان داوطلبان اهدا شد.

بر اساس این گزارش، سخنگوی جمعیت هلال احمر، معاون آموزش، پژوهش و فن‌آوری جمعیت ، مدیرکل هماهنگی امور مجامع استان ها و رییس شرکت سرمایه گزاری هلال احمر از دیگر مسئولانی بودند که در این مراسم حضور داشتند.

 

 


٠١:٥٩ - سه شنبه ٢٦ بهمن ١٣٩٥    /    عدد : ٩٦٦٧٢    /    تعداد نمایش : ٣٤٨خروج