چهارشنبه ٠٤ مرداد ١٣٩٦
سازمان داوطلبان، حلقه اتصال میان توان توانمندان و نیاز نیازمندان
 


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر:

تشکل‌های مردم نهاد با آموزش و تقویت حس مسئولیت پذیری درجامعه به عدالت اجتماعی دست پیدا می کنند/ویزیت رایگان ۵۰ هزار دانش آموز در طرح "ارمغان مهر"

 

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: تشکل‌های مردم نهاد می‌توانند با آموزش و تقویت حس مسئولیت پذیری درجامعه به عدالت اجتماعی دست پیدا کنند.

 به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر به نقل از نسیم آنلاین، دکتر فرحناز رافع در مراسم جشن آغاز سال تحصیلی کودکان بی‌سرپرست که از سوی. خیریه قلب سفید در برج میلاد برگزار شد؛ گفت: پرداخت پول به کودکان کار کمکی به آنها نمی‌کند بهترین کمک فقط تقویت و حمایت از تشکل‌های مردم نهاد است.

 وی ادامه داد: تشکل‌های مردم نهاد می‌توانند با آموزش و تقویت حس مسئولیت پذیری درجامعه به عدالت اجتماعی دست پیدا کنند.

 رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با بیان اینکه نباید به حل آسیب‌های اجتماعی مقطعی نگاه کرد  بلکه باید برنامه‌های موثر و بلند مدت برای آن تدوین کرد، افزود:نباید به کودکان کار فقط کمک مالی شود باید در حوزه توانمندسازی آنها وخانواده‌های این کودکان گام برداشت، من دانشجویانی که وقت خود را صرف کودکان کار می‌کنند را از صمیم قلب تحسین می  کنم.

 وی با اشاره به تلاش برای تقویت حس مسئولیت پذیری درجامعه گفت: باید فرهنگ مشارکت و کار تیمی را در جامعه نهادینه کنیم.

 رافع به اجرای طرح ارمغان مهر سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر اشاره و خا: طرنشان کرد: دراین طرح بیش از 50 هزار دانش آموز از بسته‌های آموزشی و ویزیت رایگان بهره‌مند می‌شوند.


٠٩:٢٢ - شنبه ٣ مهر ١٣٩٥    /    عدد : ٩٣٠٦٢    /    تعداد نمایش : ٣٧٨خروج