يکشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٨
کمک به آسیب دیدگان از سیل کشور: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها شماره گیری کد دستوری # 112*780* از طریق تلفن همراه شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت و نیز 5894631850259730 بانک رفاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

با امضای تفاهم نامه ای میان سازمان داوطلبان و شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد؛

پرداخت آنلاین کمک های مردمی به برنامه های عام المنفعه جمعیت هلال احمر با اپلیکیشن "کیپاد"

 

سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر و  شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد با هدف هم افزایی فعالیت های نیکوکارانه ،ارائه بستر مناسب پرداخت روی تمامی ابزارهای پرداخت الکترونیکی ، تفاهمنامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، بر اساس این تفاهم نامه که به امضای محمد نصیری، رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر و هوشنگ معتمدی، قائم مقام و عضو هیأت مدیره شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد رسید، بخشی از فعالیت‌های جمع آوری کمک های مردمی این سازمان برای اجرای برنامه های عام المنفعه از طریق اپلیکیشن "کیپاد" تحت حمایت بانک پاسارگاد قرار می‌گیرد.

 نصیری در مراسم امضا و تبادل این تفاهمنامه، با اشاره به همکاری خوب بانک پاسارگاد در جمع آوری به آسیب دیدگان از سیل اخیر کشور،  گفت: در این حادثه، بیش از 210 میلیارد تومان کمک  نقدی مردمی برای جبران خسارت های وارده، جمع آوری شد که درنوع خود در تاریخ جمعیت هلال احمر کم نظیر بوده و یکی از دلایل اصلی آن ، بهره گیری از اپلیکیش های مناسب برای تسهیل در پرداخت آنلاین کمک های مردمی است.

وی توضیح داد: اولویت سازمان بر تامین لوازم خانگی سیل زدگان متمرکز است و سپس  هماهنگی با بنیاد مسکن به منظور اعطای کمک های بلاعوض به خانوارهایی است که در سیل اخیر، منازل شان  دچار تخریب صد درصدی شده است.

رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: تمرکز جمع آوری کمک های مردمی با همکاری مثال زدنی  خیریه ها و سمن ها ، این امکان را فراهم ساخت تا با افزایش قابلیت تصمیم گیری و نیز مشارکت پذیری 40 هزار داوطلب  بنا بر اعلام نمایندگان اعزامی از فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر، خدمات 5 ستاره ای به آسیب دیدگان از سیل  ارایه شود که این امر جابجایی رکورد ارایه خدمت به آسیب دیدگان در دنیا را رقم زد.

نصیری در این مراسم ، آمادگی سازمان متبوعش برای ارایه آموزش های کمک های اولیه و امداد ونجات برای  آماده سازی تمامی کارکنان بانک پاسارگاد در حادثه ها و بلایا را اعلام کرد.

هوشنگ معتمدی، قائم مقام و عضو هیأت مدیره شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد نیز در این مراسم با بیان اینکه این تفاهم نامه در راستای برنامه جامع مسئولیت اجتماعی بانک پاسارگاد به امضا رسیده است، اظهار کرد: این تفاهم نامه سرآغاز برنامه های همکاری است و  تمامی ظرفیت های موجود برای کمک رسانی به جمعیت هلال احمر کشور به اشتراک گذاشته می شود.

وی تصریح کرد:  در حال حاضر زیرکد *112*  بر روی اپلیکیشن "کیپاد" برای جمع آوری کمک ها و وجوهات مردمی فعال است و تا پایان شهریورماه ، درمرحله دوم این طرح ، زیرساخت هایی برای افزودن منوهای جدید نیکوکاری ایجاد می شوند تا هموطنان خیراندیش بتوانند از این درگاه امن و مطمئن کمک‌های خود را به نیازمندان برسانند.

بر اساس این گزارش، اعتبار زمانی تفاهمنامه از تاریخ امضا، به مدت یک سال شمسی تعیین شده است و طرفین متعهد شده اند تا

از طریق نشریه، رویدادها، کمپین‌ها و کانال‌های ارتباطی خود با مخاطبان ، آگاهی عمومی درخصوص این پویش را افزایش دهند.

گفتنی است استفاده از اپلیکیشن کیپاد منحصر به مشتریان بانک پاسارگاد نبوده و همه افراد با داشتن کارت بانکی و رمز دوم (اینترنتی) از هر یک از بانک‌های سراسر کشور، می‌توانند از خدمات الکترونیک این اپلیکیشن بهره‌مند شوند. همچنین توسعه این اپلیکیشن با رعایت آخرین استانداردهای بانکی و امنیتی انجام شده و واسط کاربری زیبا و سهولت انجام عملیات پرداخت از مزیت‌های کیپاد است .

 

 


١١:٢١ - شنبه ٥ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١١٥٠٤٨    /    تعداد نمایش : ٢١خروج