جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨
طرح "نذر آب ۲" با هدف رسیدگی به مناطق خشکسالی‌زده استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی و هرمزگان در حال اجرا است و علاوه بر ارائه خدماتی به منظور تسهیل در رسیدن آب شرب به هموطنان این مناطق، خدمات معیشتی، حمایتی و فرهنگی را نیز ارائه می‌کند.
 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تسلیت رییس سازمان داوطلبان در پی درگذشت رییس هییت مدیره جامعه خیرین مدرسه ساز

رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در پیامی درگذشت دکتر محمدرضا حافظی ، رییس هییت مدیره جامعه خیرین مدرسه ساز و داوطلب جمعیت هلال احمر را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر ، در متن پیام محمد نصیری آمده است:

” دولت جاوید یافت / هرکه نکونام زیست

خبر درگذشت نیک مرد مدرسه ساز زنده یاد دکتر محمدرضا حافظی موجب تاثر و تالم گردید. نام وی بی تردید با نیکی و خیرخواهی، گره خورده و در ذهن و یاد مردم تا همیشه جادوان خواهد بود.

وی تا آخرین لحظات حیات دنیوی دغدغه تحصیل دانش آموزان را در سر می پروراند .مرحوم حافظی روز بیست و یکم خرداد ماه ، به دیار باقی شتافت. جایی که اثرات اخروی باقیات و صالحات او پیش تر بدان جا شتافته اند.

با قلبی آکنده از غم و اندوه فقدان درگذشت این الگو و اسوه عملی کار نیک مدرسه سازی را به خانواده آن مرحوم ، جامعه خیرین مدرسه ساز و عموم فرهنگیان و دانش آموزان تسلیت عرض نموده، از درگاه ایزد متعال برای آن فقید سعید رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر جمیل مسئلت می نمایم.”


٠٩:٠٨ - سه شنبه ٢١ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١١٤٣٢٨    /    تعداد نمایش : ٤٨خروج